Zümrüdüanka 19. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! - Vatan Kocaeli Gazetesi
25 Kasım 2020 Çarşamba

Zümrüdüanka 19. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı!



Fox TV’nin hafta sonu yayınlanan vazgeçilmez dizisi Zümrüdüanka 18.Bölümü ile ekranlara geldi. Zümrüt’ün yaşadığı sıkıntıları konu edinen dizinin gelecek hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak merak ediliyor. Zümrüdü Anka 19.Bölüm..

Fox TV’nin hafta sonu yayınlanan vazgeçilmez dizisi Zümrüdüanka 18.Bölümü ile ekranlara geldi. Zümrüt’ün yaşadığı sıkıntıları konu edinen dizinin gelecek hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak merak ediliyor. Zümrüdü Anka 19.Bölüm 14 Kasım Cumartesi saat 20:00’den itibaren Fox TV’de izleyicisi ile buluşacak.

Suhandan, Özgüç Konağı’ndaki yaşantısına devam ederken, tüm şartlara rağmen ayakta kalmaya çalışır. Hamit’in Suhandan’a olan ilgisi günden güne artarken, Canan’ın da rahat durmaya niyeti yoktur. Serhat, hayatını kökünden değiştirecek bir sırrı öğrenir.

Bu sırrın ortaya çıkmasıyla birlikte, önemli bir yol ayrımına gelir. Vermesi gereken kararla; sadece kendisinin değil, tüm konağın kaderini değiştirecektir.

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bankadan müşterilerine yazılı uyarı! 24 Aralık’tan itibaren değiştirilecek!

QNB Finansbank müşterilerini yazılı olarak bilgilendirme mesajı ile uyardı. Yaptığı açıklamasında 24 Aralık tarihinden itibaren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.