14 Temmuz 2020 Salı

Yüksel Günay vefat etti


Vatan Kocaeli Gazetesi

4 Nisan 2014 günü vefat eden Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay için 7 Nisan 2014 günü Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde tören düzenlendi. Törenin ardından Günay’ın cenazesi Atasehir Mimar Sinan Camiinden ögle namazının ardından defnedildi.

Vefat eden Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay için Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde tören düzenlendi.

Dereağzı’nda bulunan kulüp tesislerinin önündeki sahada gerçekleştirilen törene, Günay’ın ailesi ve yakınları, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri ile camianın önde gelen isimleri katıldı.

Fenerbahçe Futbol Takımı Teknik Direktörü Ersun Yanal ve yardımcıları, futbolcular Meireles, Mehmet Topuz, Selçuk Şahin, Alper Potuk, Salih Uçan, Caner Erkin, Gökhan Gönül, Serdar Kesimal, Kadlec, Hasan Ali Kaldırım, kaleciler Mert Günok, Erten Ersu, Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Zeljko Obradovic ve yardımcıları da törende hazır bulundu.

Fenerbahçe Kulübü’nün eski başkanı Ali Şen ile çok sayıda eski yönetici ve yüksek divan kurulu üyesi törene katılanlar arasında yer aldı.

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bebek pudrası yüze sürülür mü? Bebek pudrasının cilde faydaları nelerdir?

Bebek pudrası talk pudrası olarak da adlandırılan, geleneksel olarak bebeklerde pişiği engellemek ve ciltlerinin yumuşacık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir