Yeni Hayat 8.Bölüm Fragmanı İzle 22 Ekim Perşembe - Vatan Kocaeli Gazetesi
26 Ekim 2020 Pazartesi

Yeni Hayat 8.Bölüm Fragmanı İzle 22 Ekim Perşembe


Kanal D’nin sevilerek dizisi Yeni Hayat 7.Bölümü ile 15 Ekim Perşembe saat 20:00’den itibaren ekranlara geldi. İlk bölümünden itibaren heyecanla izlenen dizi Yeni Hayat’ın 8.Bölümünde neler yaşanacak merak konusu. Yasemin’in..

Kanal D’nin sevilerek dizisi Yeni Hayat 7.Bölümü ile 15 Ekim Perşembe saat 20:00’den itibaren ekranlara geldi. İlk bölümünden itibaren heyecanla izlenen dizi Yeni Hayat’ın 8.Bölümünde neler yaşanacak merak konusu.

Yasemin’in Adem’e olan ilgisi dikkat çekmeye başlıyor.

Aşk bacayı sarıyor…

Öte yandan Nevin’in büyük yalanı ortaya çıkıyor. Peki Timur, Nevin’den ne isteyecek? ikili arasında nasıl bir konuşma geçecek?

Yeni Hayat yeni bölümüyle Perşembe 20.00’de Kanal D’de!

Timur’a karşı güçlerini birleştirirken ilişkilerini de farklı bir boyuta taşıyan Adem ile Yasemin, yeni planlar yapmak istemektedir. Bu sırada Timur’un yeni ortağı belli olmuştur. Yasemin Timur’la birlikte katıldığı yemekte yeni ortağın kim olduğunu görünce yapılan tüm planlar da suya düşer.

Yeni ortak Yasemin’e Adem’den uzak durmasını söyler. Adem’ de bu durumdan rahatsız olmuştur. İşin arkasında kimlerin olduğunu araştırmak için Rasim’le stratejilerini değiştirmeye karar verirler. Bu sırada Nevin, Ferda konusunda artık iyice köşeye sıkışmıştır. Kendi başına karanlık bir plan yapar. Bu planla istemediği bir şey yapmak zorunda kalacak ve her şey daha da kötüleşecektir. Timur Bekir’le Abdullah’ın ölümünden zarar görmemek için yeni hamleler yaparken, çember Adem ve Yasemin için daralmaktadır.

YENİ HAYAT 8.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANIR YAYINLANMAZ SAYFAMIZDA OLACAKTIR

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çamlıdere Belediye Başkanı Doğruları Konuşmuyor

AK Parti Çamlıdere İlçe Kongresinde konuşan belediye başkanı Hazım Caner Can, Çamlıdere’deki öğretmen atamalarına ilişkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir