Yemin Dizisi 273.Bölüm İzle 14 Ekim Çarşamba - Vatan Kocaeli Gazetesi
28 Ekim 2020 Çarşamba

Yemin Dizisi 273.Bölüm İzle 14 Ekim Çarşamba


Kanal 7’nin sevilerek izlenen dizisi Yemin hafta içi her gün seyircisi ile buluşuyor. 273.Bölümü ile 14 Ekim Çarşamba saat 20:45’ten itibaren ekranlara gelen dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağın merak ediliyor…

Kanal 7’nin sevilerek izlenen dizisi Yemin hafta içi her gün seyircisi ile buluşuyor. 273.Bölümü ile 14 Ekim Çarşamba saat 20:45’ten itibaren ekranlara gelen dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağın merak ediliyor.

EMİR VE FERİDE ARASINDA NELER OLUYOR?

Yemin’de bu akşam Feride Emir’e karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Duygularının farkına varan Feride Emir’den köşe bucak kaçar. Emir ise olanları anlamaya çalışır. Emir ve Feride arasında neler olacak?

Feride artık ne yapacağını bilemez bir haldedir. Duygunlarının farkına varmaya başlayan Feride kaçma yolunu seçer ama kaçmaya çalıştıkça Emir’e çekiliyor gibidir. Öte yandan Emir ise Feride’nin telaşlı, kaçak hallerinden şüphelenir ve bir şeyler karıştırdığını düşünür. Feride bu haldeyken Emir o geceyi ne zaman hatırlayacak daha da merak konusu hatırladığında ne yapacak? Kumru, Narin oyununa devam ediyordur. Bu oyundan hastalıklı bir şekilde keyif alan Kumru’ya Narin gibi davranmak iyi geliyordur. Öte yandan ise Kemal büyük bir sıkışmışlık içindedir, Kumru’nun bu oyununa çaresiz ayak uydurduğu için kendine kızıyordur. Kemal bu oyunu bozacak mı yoksa yine Narin’in üzülmemesi için üstünü mü örtecek?

YEMİN 273.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ev Hanımlarının Emeklilik Başvuru Aşamaları

Hükümetin yeni düzenlemesi ile ev hanımları artık sigorta başlangıçları olmasada kolaylıkla belirlenen şartları sağlamaları durumunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir