Yemin 281.Bölüm(Yeni Bölüm) ne zaman yayınlanacak? - Vatan Kocaeli Gazetesi
26 Kasım 2020 Perşembe

Yemin 281.Bölüm(Yeni Bölüm) ne zaman yayınlanacak?Kanal 7’nin hafta içi yayınlanan dizilerinden Yemin 24 Ekim Cuma günü 280.Bölüm ile ekranlara gelmişti. Dizinin 281.Bölüm tanıtımı yayınlandı. Ancak Yemin Dizisi 281.Bölümü Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşmuyor. Kanal..

Kanal 7’nin hafta içi yayınlanan dizilerinden Yemin 24 Ekim Cuma günü 280.Bölüm ile ekranlara gelmişti. Dizinin 281.Bölüm tanıtımı yayınlandı. Ancak Yemin Dizisi 281.Bölümü Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşmuyor. Kanal 7’nin Yemin Dizisi yayından kaldırıldı mı? Yemin Dizisi bitti mi? Yemin sezon finali mi yaptı? Yoksa tamamen mi bitti? Yemin Dizisi neden yok? 26 Ekim Pazartesi

Kanal 7’nin 26 Ekim Pazartesi yayın akışı yayınlandı. Yayın akışında Yemin Dizisi’ne yer verilmedi. Hafta içi her gün 20:45’ten sonra yayınlanmaya başlayan dizinin bu hafta yayınlanmayacağı ortaya çıktı.

280.Bölümü ile ekranlara gelen dizinin 281.Bölüm tanıtımı da yayınlanmıştı ancak dizinin yayın saatlerinde başka bir dizi yayınlanacağı görülüyor.

Yeni haftanın yayın akışında Kanal 7’de yeni bir dizi yayınlanmaya başlayacağı belirtildi. 21:15’ten itibaren ekranlara gelecek Bir Garip Aşk dizisi bundan böyle yayınlanacak.

Yemin Dizisi Tamamen Bitti mi? Yoksa Sezon Finali mi yaptı?

Koronavirüs sebebiyle erken final yapan Yemin’de Özge Yağız’ın da aynı doğrultuda diziden ayrılması sonrasında Emir’in hayatına başkasının girmesi gerekiyordu. Ancak bu kadar çabuk ve kolay olması izleyiciler tarafından da olumlu karşılanmadı. Ayrıca karşılaşma hikayeleri, Cavidan’ın cezaevinden dahi her şeye hükmetmesi gibi birçok konudaki senaryo gelişmesi pek kabul görmedi. Nazmiye Yılmaz 31 Ekim’den itibaren dizinin sadece hafta sonlarında yayınlanacağını açıkladı.

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Müge Anlı’da bugün neler yaşandı? 26 Kasım

Gülşen Hanım, Muğla’nın Ortaca’da ilçesinde yaşayan Fatma Hanım bir süre önce dolandırıldığı iddiasıyla adliyeye başvurduğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.