14 Temmuz 2020 Salı

Vakıfbank, Ziraat Bankası Destek Kredi Şartları Neler? Sosyal Hayatı Destek Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?


Vakıfbank ve Ziraat Bankası vatandaşların mobilya, küçük ev aletleri, boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, ev tekstil, çeyiz, bisiklet gibi sosyal ihtiyaçlarına yönelik altı ay geri ödemesiz ve uygun faiz oranı ile 30 bin liraya kadar kredi kullanmasına imkan tanıyor.

Sosyal hayatı destek kredi paketi kapsamında kullandırılan tüm krediler, satıcı adına bankalarda açılacak hesaba ödenecek. Sosyal hayatı destek kredisi paketi başvuruları, 5 Haziran’dan itibaren şubelere yapılabilecek.

ZİRAAT BANKASI SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİ PAKETİ

Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi

Mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet finansman ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik olarak, anlaşma sağlanan firmalardan satın alınacak ürünler, azami 6 ayı ödemesiz olmak üzere azami 60 ay vade ile kredilendirilebilecektir.

Örnek ödeme tablosu-6 Ay Ödemesiz

Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi

Kredi anlaşması bulunmayan firmalardan yerli üretim yapan firmalardan satın alacağı mobilya, kahverengi küçük ev aletleri, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri ev tekstil, çeyiz ve bisiklet ihtiyaçlarının uygun şartlarda sağlanması amacıyla; azami 6 ayı ödemesiz olmak üzere azami 60 ay vade ile kredi kullanılabilecektir.

Örnek ödeme tablosu-6 Ay Ödemesiz

ziraat sosyal destek

Asgari kredi limiti 3.000 TL, azami kredi limiti ise 30.000 TL’dir.

Cep Telefonu, Bilgisayar ve Tablet alımları krediye konu edilemeyecektir.

VAKIFBANK SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİ PAKETİKatkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisi

Anlaşmalı yerli üretim yapan mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet firmalarından alışveriş yaparak harcama tutarını kredilendirmek isteyen tüm bireysel müşteriler Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisinden faydalanabilir.

Satın alacağınız ürüne ilişkin ödeme tutarını gösteren proforma veya kesin fatura ve yapılan ödemeye İlişkin Taahhütname (firmadan alınacak) ile birlikte size en yakın Vakıfbank şubelerine başvurabilirsiniz.

Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisi kapsamında açılan krediler firma hesabına aktarılacaktır.

Kredinin Özellikleri

3.000-30.000 TL’ye kadar

Azami 6 ay ödemesiz dönemli

Azami 60 ay vade

Aylık %0.55 faiz oranı

sosyal hayatı destek vakıfbank

Faturalı Tüketici Kredisi

Kredi anlaşması bulunmayan, yerli üretim yapan firmalardan satın alacağı mobilya, kahverengi küçük ev aletleri, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet harcamalarını kredilendirmek isteyen tüm bireysel müşteriler Faturalı Tüketici Kredisinden faydalanabilir.

Satın alacağınız ürüne ilişkin ödeme tutarını gösteren, proforma veya kesin fatura ile birlikte size en yakın şubelere başvurabilirsiniz.

Faturalı Tüketici Kredisi kapsamında açılan krediler firma hesabına aktarılacaktır. 

Kredinin Özellikleri

3.000-30.000 TL’ye kadar

Azami 6 ay ödemesiz dönemli

Azami 60 ay vade

Aylık %0,82 faiz oranı ile

VAKIFBANK SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİ PAKETİ

Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının %0.5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır. Sigorta primi kredi tutarı, kredi vadesi, müşteri yaşı ve cinsiyetine göre değişiklik göstermektedir.

Cep Telefonu, Bilgisayar ve Tablet alımları krediye konu edilemeyecektir.

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 MSÜ Ön Başvuru Sonuçları Açıklandı!

* MSÜ ÖN BAŞVURU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ… 2020 ASKERİ ÖĞRENCİ TEMİN SÜRECİ1. MSB Milli Savunma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir