Vakıfbank, İNG Bank ve Yapı Kredi Bankası 3 Ay Geri Ödemesiz Muhteşem Faiz ile Tam 50 Bin TL Kredi Veriliyor... - Vatan Kocaeli Gazetesi
24 Ekim 2020 Cumartesi

Vakıfbank, İNG Bank ve Yapı Kredi Bankası 3 Ay Geri Ödemesiz Muhteşem Faiz ile Tam 50 Bin TL Kredi Veriliyor…


Bankaların kredi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken yıl sonuna doğru nakit para ihtiyacı artan vatandaşlar için ise şimdi al 2021’de öde kredi kampanyası müjdesi verildi. 3 ay geri ödemesiz kredi müjdesi veren bankalar bu sayede nakit desteğini hemen verirken ödemelerine ise 2021 yılında başlama imkanı sunmuş oldu.

Korona virüs salgını dönemi boyunca ekonomik olarak sıkıntılı günler geçiren vatandaş maddi desteğe daha fazla ihtiyaç duyarken ne yazık ki bazı bankalar bu süreçte kredi faiz oranlarını yükseltti. Yükselen faiz oranları sonrasında kredi kampanyaları daha da önem kazanırken açıklamalar peş peşe geldi. Vatandaşa 3 ay geri ödemesiz 50 bin TL kredi müjdesi verildi.

VAKIFBANK 3 AY ERTELEMELİ 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! 

Türkiye’nin en güçlü ve büyük bankaları arasında yer alan Vakıfbank başvuru yapan müşterilerine ilk 3 ayı ödemesiz dönemli olmak üzere 50 bin TL ihtiyaç kredisi desteği sunuyor. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi desteği sunan banka düşük faiz oranları ile asgari ücretli çalışanlara, kamu çalışanlarına, emeklilere ve özel sektörde çalışanlara 50 bin liraya kadar nakit para desteği sağlıyor. Vakıfbank şubeleri üzerinden kredi başvurusu yapılabileceği gibi SMS kredi başvurusu da yapılabilmektedir.

VAKIFBANK SMS KREDİ BAŞVURUSU 

Vakıfbank’tan cep telefonu ile SMS göndererek kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler cep telefonlarının kısa mesaj bölümüne büyük harflerle noktasız olarak KREDI yazıp hepsinin arasında birer boşluk olacak şekilde kimlik numarası ve aylık gelir tutarını yazarak oluşturdukları bu kısa mesajı 5724 numarasına gönderebilirler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VAKIFBANK 3 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! 

Düzenlenen kredi kampanyasından yararlanarak ihtiyaç kredisi çeken kişiler için Vakıfbank şu anda yüzde 1.34 oranı ile nakit para desteği sağlamakta olup kredi tahsis ücreti 250 liradır. Düzenlenen kampanyadan yararlanarak 36 ay vadeli 50 bin lira kredi çeken kişilerin aylık taksit ödemeleri 1.840 TL olarak gerçekleşmektedir.

ING BANK 3 AY ERTELEMELİ 50 BİN LİRA İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 

Bir diğer banka ise ING Bank olarak öne çıkmaktadır. Hem ING Bank müşterisi olan hem de olmayan herkesin yararlanabileceği kampanya kapsamında ING Bank Cepte Kredi kampanyası ile yüzde 1.24 seviyesinden başlayan faiz oranları ile 3 ay ertelemeli kredi kullanma imkanı elde edebilirsiniz. Kampanya için başvurular ING Bank şubeleri üzerinden kabul edilirken kredi başvuru evrakları olarak ise;

Ehliyet, pasaport ya da T.C. kimlik kartı gibi kimlik belgesi,

İkametgah belgesi (son 3 aydır oturulan adres için alınmalıdır),

Bu belge yoksa doğalgaz, su, elektrik, internet gibi bir fatura,

Aylık geliri gösteren maaş bordrosu gibi gelir belgesi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YAPI KREDİ BANKASI 3 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ 50000 TL KREDİ DESTEĞİ! 

Yapı Kredi Bankası da 200 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi desteği verirken 36 ay vadeli kredi paketinde isteyen kişilere 90 gün ödemesiz dönemli nakit para desteği sağlanmaktadır. Kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin Yapı Kredi Bankası şubeleri üzerinden kredi başvuru formu doldurmalarına olanak sağlanırken ödemesiz döneme ait tüm faizler ilk ödenecek taksite yansıtılarak toplu olarak tahsil edilmektedir.

YAZAR: Ömer Yılmaz

Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İletişim Fakültesi 2017 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rıza Akpolat koronavirüse yakalandı

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat koronavirüse yakalandığını açıkladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan CHP’li Rıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir