Üniversite Birimlerine Kadrolu Güvenlik Görevlisi Alımı - Vatan Kocaeli Gazetesi
30 Ekim 2020 Cuma

Üniversite Birimlerine Kadrolu Güvenlik Görevlisi Alımı


Üniversite Birimlerine Kadrolu Güvenlik Görevlisi Alımı

Üniversite birimlerinde çalıştırılmak üzere personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Siirt Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 21 adet kadrolu Güvenlik Görevlisi alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Siirt Üniversitesi Elektrik Teknisyeni alımı ilanı son başvuru tarihi 20.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR sitesi üzerinden yapılması gerekmektedir.

İŞKUR sitesine giriş yapınız. İŞ İLANLARI kısmında İŞYERİ ÜNVANI bölümüne SİİRT ÜNİVERSİTESİ yazın ve ARA butonuna tıklayınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Resmi ilan linki aşağıda bulunmakta

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?c8113e33-9dbd-4f69-ad0a-0c82e0388237

İSTENİLEN BELGELER

1. Siirt Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Siirt Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Siirt Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Siirt Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. Siirt Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. Siirt Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. Siirt Üniversitesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Siirt Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Siirt Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Siirt Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Siirt Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Siirt Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. Siirt Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

29 Ekim coşkusu Kocaeli’deki caddelere taşındı

29 Ekim coşkusu Kocaeli’deki caddelere taşındı Tarih: 29 Ekim, 2020 PAYLAŞ a a a Kocaeli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.