TV8 Dizisi Kırmızı Oda 7. Bölüm İzle! Kırmızı Oda 8. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? - Vatan Kocaeli Gazetesi
26 Ekim 2020 Pazartesi

TV8 Dizisi Kırmızı Oda 7. Bölüm İzle! Kırmızı Oda 8. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?


TV8’in yeni dizisi Kırmızı Oda’nın 8. yeni bölümü merakla bekleniyor. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Banu Kiremitçi Bozkurt’un senaryosunu kaleme aldığı ‘Kırmızı Oda’ dizisi gerçek hayatlardan uyarlanıyor. TV8’in yeni dizisi Kırmızı Oda 8. yeni bölümüyle Cuma akşamı ekranlara gelecek!

Kırmızı Oda 8. yeni bölüm 23 Ekim Cuma saat 20:00’dan itibaren ekrana gelecek.

– Kırmızı Oda 7. bölüm izle!

Kırmızı Oda 6. Bölüm Özeti: Annesi bir düğün konvoyundaki kurşun ile vurulup ölmüş ve yetiştirme yurduna yerleştirilmiş Osman’ın hayatı Dr. Ayşe’yi derinden etkiler. Doktor Hanım, Alya’yı (Melisa Sözen) konuşturabilmek için geçmişini çağrıştıracak yeni hikayeler anlatır. Dr. Piraye, Ahmet’in (Emre Kınay) yaşadığı suçluluk duygusunun kaynağını bulmaya çalışır, yaşama inancını giderek kaybeden Meliha ise (Evrim Alasya) Doktor Hanım’la hayati bir konuşma yapar. Kırmızı Oda 6. bölüm izle!

Kırmızı Oda Önceki Bölümler

– Kırmızı Oda 5. bölüm izle!

– Kırmızı Oda 4. bölüm izle!

Kırmızı Oda 3. bölüm izle!

Kırmızı Oda 2. bölüm izle!

Kırmızı Oda 1. bölüm izle!

Kırmızı Oda Dizisi Konusu: Yaşanan gerçek hikayelerden esinlenerek uyarlanan “Kırmızı Oda” dizisinde, psikiyatri kliniğinde doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları ekrana geliyor. Kırmızı Oda’da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, mutluluk ve hüzünler izleyiciyi de bir noktada yakalayacak. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken; ekran başındakiler de kendileri ile muhasebeye oturacak.

Kırmızı Oda Dizisi Oyuncu Kadrosu: Kırmızı Oda dizisinin başrolünü Binnur Kaya üstlenirken; dizideki hikayelerle birlikte kadroya dahil olacak isimler bölümlerle birlikte belli oluyor.

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çamlıdere Belediye Başkanı Doğruları Konuşmuyor

AK Parti Çamlıdere İlçe Kongresinde konuşan belediye başkanı Hazım Caner Can, Çamlıdere’deki öğretmen atamalarına ilişkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir