Tuvana Türkay Yeni Bir Aşka Yelken Açtı - Vatan Kocaeli Gazetesi
22 Ekim 2020 Perşembe

Tuvana Türkay Yeni Bir Aşka Yelken Açtı


Son olarak Yasak Elma dizisi ile ekranlarda izlediğimiz Tuvana Türkay ‘ın yeni sevgilisi ortaya çıktı. Bir süre futbolcu Alper Potuk ile aşk yaşayan evlenmeleri beklenirken sürpriz bir şekilde ayrılan Türkay yeni bir aşka yelken açtı. Detaylar haberimizde…

Tuvana Türkay Kimdir?

İlk Önce Paylaştı Sonra Sildi

İş insanı Erdem Özün ile yeni bir aşka yelken açan sevilen oyuncu, önceki gün Londra’da yaşayan sevgilisinin yanına gitti. Türkay’ın sevgilisi sosyal medya hesabından ikilinin fotoğrafını paylaştı ve kısa bir süre sonra gönderisini sildi. Bir süredir İngiltere’de tatil yapan ikili ilişkilerini gözlerden uzakta yaşamayı tercih ediyor.

Tuvana Türkay ‘ın Selçuk Yöntem Açıklaması

Geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabından Selçuk Yöntem’le çekilmiş bir fotoğrafını yayınlayan oyuncu, paylaşımına “Senin hayat sınıfında tekrara düşmeliyim. Tekrar tekrar okumalıyım bütün kalbinden geçenleri. Hiç ilerlemiyor gibi görünen bir yol olmalısın sen, her cümlenle etrafını çiçeklendirdiğin. Hiç bir cümlemizin, hissimizin boşluğa düşmediği, gülüşümüzün eksilmediği güzel günlere, nice yaşlara” notunu düşmüş, Türkay’ın yaptığı bu paylaşım akıllara yeni bir aşk mı var sorularını getirmişti.

Selçuk Yöntem, Tuvana Türkay’ın paylaşımının ardından, “Arkadaşlar hepsi benim kardeşim, lütfen yanlış şeyler yazmayın” ifadesinde bulundu.

Tuvana Türkay’ın ise Yöntem’in doğum gününü kutladığı paylaşımını  kısa bir süre sonra kaldırmıştı.

Adı Selçuk Yöntem’le aşk dedikodularına karışan Tuvana Türkay, konuyla ilgili, “Selçuk Abi çok güzel açıkladı. Çünkü çok rahatsız oldum. Her yazılana cevap mı vereceğiz ya? İnsanların binbir türlü derdi var. İki gündür böbrek kumu döküyorum.” dedi

“Yayınlanan fotoğraflar çok da samimi değildi.” diyen Türkay, “Bu durumu insanların hastalıklı düşüncelerine bırakıyorum. Hayatımdaki hiçbir şeyi kimse için düzenlemem. Herkes aklını değiştirsin. Herkes kendi namus kavramını değiştirsin.” açıklamasını yaptı.

Tuvana Türkay, sözlerine şöyle son verdi; “Bu hayatta Yıldız Tilbe’nin bir söz var. Diyor ki, Herkes çok namusluysa kimse kimsenin burnuna bakmasın’. Hayatımda kimse yok. Olması için elimden geleni yapıyorum ama olmuyor. Kendi hayat tarzıma uygun birinin beni bulması için dua ediyorum.” diyerek sözlerini noktaladı.

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Savcı Bey kimdir? Savcı ile Osman Gazi düşman mı? Kuruluş Osman Savcı Beyin hayatı ve tarihteki yeri

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman bu akşam saat 20.00’de 30. bölümüyle ATV ekranlarda sevenleriyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir