Türkiye Sokak Sokak, Köy Köy Coronavirüs Vaka Haritası! Mahallemde, Sokağımda Koronavirüs Yoğunluğu Ne Durumda? - Vatan Kocaeli Gazetesi
26 Ekim 2020 Pazartesi

Türkiye Sokak Sokak, Köy Köy Coronavirüs Vaka Haritası! Mahallemde, Sokağımda Koronavirüs Yoğunluğu Ne Durumda?


Çevremizde koronavirüs vakası var mı? Sorusu bu uygulama sayesinde cevabını bulabiliyor. Mahalle mahalle, sokak sokak corona virüs vaka haritasını sunan bu web sitesi korona virüs yayılımı ile ilgili çevresindeki son durumu merak edenler için faydalı olacaktır. Türkiye’deki tüm covid-19 vakalarını köylere, sokaklara varıncaya kadar harita üzerinde renklendirmiş, işaretlemiş olan geomatic web sitesi haberimizde.

Korona virüs vaka haritasında renk tanımlamalarının şu şekilde olduğu söyleniyor. Kırmızı renk vakanın durumu ciddi ve hastanede demek. Mavi renk vakanın durumu orta ağır ve hastanede anlamında. Mor ise vaka evde izleniyor manasına gelirken, yeşil renk test sonucu pozitif çıkmış ama hastanın herhangi bir şikayeti olmadan, evde izole ediliyor demek.

BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDE KORONAVİRÜS VAKA YOĞUNLUĞUNU GÖRMEK İÇİN

Aşağıdaki bağlantıya (linke) tıklayarak tüm Türkiye’de koronavirüs vakalarını renklerine göre, hastalık derecelerine göre sınıflandırılmış bir şekilde mahalle mahalle, sokak sokak, köy köy öğrenebilirsiniz.

Türkiye Koranavirüs Vaka Haritası için >> https://geomatic.org/koronavirus/

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çamlıdere Belediye Başkanı Doğruları Konuşmuyor

AK Parti Çamlıdere İlçe Kongresinde konuşan belediye başkanı Hazım Caner Can, Çamlıdere’deki öğretmen atamalarına ilişkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir