7 Temmuz 2020 Salı

Tuba Büyüküstün Menajerimi Arayın Dizisine Katıldı


Daha önce duyurusunu yaptığımızz başrolünde Deniz Can Aktaş’ın rol aldığı ve oyuncu ekibinde Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu ve Denizcan Aktaşgibi isimlerin yer aldığı yeni sezonun idaalı dizisi Menajerimi Arayın ekibine konuk oyuncu olarak Tuba Büyüküstün’de katılacak.

Star TV’de ekrana gelecek dizi, yayınlandığı ülkelerde izlenme rekorları kıran Call My Agent isimli dizinin Ay Yapım imzalı Türkiye uyarlaması Star TV ekranlarında yayınlanacak. Günün süprizi ise dünyanın her yerinden büyük bir hayran kitlesine sahip Tuba Büyüküstün kendi kimliğiyle konuk olarak yer alacak olması.

Ünlü oyuncular ve menajerlerinin dünyasını tüm açıklığıyla anlatan dizi dünya üzerinde rekorlar kırmaya devam ederken Türkiye uyarlaması şimdiden merak ediliyor. Proje boyunca hikayeye konuk olacak ünlü isimlerden ilki; hem Türkiye’de hem de dünyanın birçok ülkesinde geniş kitlelere hitap eden güzel oyuncu Tuba Büyüküstün oldu. Büyüküstün çekimlerin başlamasıyla birlikte sete çıkacak.

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

4 Bin Yıl Önce İnsanlar Ne Yiyordu?Bilinen En Eski Yemek Tariflerini Deneyen Profesör

Beslenmek, hayatta kalmak için yapmamız gereken en temel aktivitelerden biri. İnsanoğlu var olduğu ilk günden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir