TOKİ Ucuz Konut Satış İlanları: Alt Gelir Grubu Konut Projeleri İle 13 Bin TL Peşinat, 519 Lira Taksitle Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olma İmkanı - Vatan Kocaeli Gazetesi
24 Kasım 2020 Salı

TOKİ Ucuz Konut Satış İlanları: Alt Gelir Grubu Konut Projeleri İle 13 Bin TL Peşinat, 519 Lira Taksitle Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olma İmkanıToplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ Türkiye geneli çekilişsiz kurasız açık satış ilanları ile ucuz alt gelir grubu konut projeleri ilanlarını güncelledi. Kasım ayının son fırsatları olarak yayımlanan çok sayıda ilan ile dar gelirli vatandaşlara, alt gelir grubu ucuz konutlar ile kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunuldu. Asgari ücretli çalışanlara, emeklilere, engellilere ve dar gelirli vatandaşlara özel olarak sunulan konut projeleri kapsamında sadece 13 bin lira peşinat ve 519 lira aylık taksitle kiradan bile düşük aylık ödemelerle konut kredisiz, taksitle ev sahibi olma fırsatı tanındı. İşte TOKİ’den satılık ucuz evler ve taksitle satılan konut projeleri….

TOKİ Kasım ayının son fırsat ilanlarını yayımladı. Sadece 13 bin lira peşinat ödeyerek ev sahibi olma imkanı sunulan projede alt gelir grubu dar gelirli vatandaşlara konut kredisi çekmeden taksitle ev sahibi olma fırsatı sunuldu. Kasım ayına özel olarak yayımlanan listede farklı illerde yer alan 15 proje yer alırken bu projelerde yer alan konutlar aylık sadece 519 liradan başlayan taksitlerle başvurulara açıldı. 

TOKİ ALT GELİR GRUBU KASIM 2020 UCUZ KONUT AÇIK SATIŞ İLANLARI LİSTESİ 

TOKİ KIRIKKALE MERKEZ YUVA MAHALLESİ ALT GELİR GRUBU KONUT PROJESİ SATIŞ İLANI (251 ADET KONUT)

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 251 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 30 Kasım 2020 – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Açık Satışa sunuluyor. TOKİ konut alma başvurusu için Halkbank Kırıkkale şubeleri üzerinden peşinat tutarı ile başvuru yapılabilecek. Kampanya kapsamında sadece 13 bin 890 TL peşinat ve aylık 565 liradan başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunulacak. 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ Bursa projeleri arasında yer alan Orhangazi konut projesi için elde kalan 44 adet 2+1 konut için kuralı satış ilanı yayımlandı. 27 Kasım 2020 tarihinde sona erecek olan başvurular kapsamında hak sahibi olma şansı elde edecek olan vatandaşlar 18 bin 686 lira peşinat ve 519 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı elde edecekler. 

TOKİ projelerini, emlak haberlerini, bankaların ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi kampanyalarını, ekonomide yaşanan gelişmeleri takip etmek için;

Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ 

Huawei AppGalerry uygulamamız için TIKLAYINIZ

TOKİ’DEN NASIL EV ALINIR, NASIL EV SAHİBİ OLURUM, TOKİ ALT GELİR GRUBU BAŞVURU ŞARTLARI 2020 NELER?

TOKİ’den ev satın almak isteyen kişiler için alt gelir grubu konut projelerinde bazı şartlara sahip olmaları istenmektedir. Bu şartlar;

Bu şartları taşıyan kişilerin TOKİ’nin resmi internet sitesi olan TOKİ GOV TR adresi üzerinden yayımlanan ilanları takip ederek, bu ilanlarda açıklanan tarihlerde yine ilanda belirtilen banka ve şubeleri üzerinden peşinat ya da başvruru rakamlarını yatırarak konut başvurusu yapma imkanına sahiptir. TOKİ konut satışları Ziraat Bankası ve Halkbank üzerinden yapılmakta olup başvurular bazı projelerde e devlet üzerinden de kabul edilebilmektedir. 

Emlak365.com

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deprem Sonrası DASK Talebi Arttı! Deprem Riski Yüksek Olan İlçeler Sigortalanma Oranını Arttırdı

Her gün yeni bir deprem haberi ile sarsılmaya devam eden Türkiye kentsel dönüşüm projeleri ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.