Temizlik Benim İşim İzle 16 Ekim Cuma - Vatan Kocaeli Gazetesi
31 Ekim 2020 Cumartesi

Temizlik Benim İşim İzle 16 Ekim Cuma


Temizlik Benim İşim’de kıyasıya yarış devam ediyor. 5 yarışmacı hafta finalinde verilecek büyük ödülü almak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Kadir Ezildi’nin eğlenceli sunumu ile ekranlara gelen Temizlik..

Temizlik Benim İşim’de kıyasıya yarış devam ediyor. 5 yarışmacı hafta finalinde verilecek büyük ödülü almak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Kadir Ezildi’nin eğlenceli sunumu ile ekranlara gelen Temizlik Benim İşim yeni bölümü ile 16 Ekim Cuma saat 14:00’ten itibaren Fox TV’de yayınlanıyor.

Kadir Ezildi’nin harika sunumuyla eğlenceli bir program haline gelen Temizlik Benim İşim yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Temizlik işi ne kadar zor olsa da o kadar eğlenceli bir hale getirmeyi başaran Kadir Ezildi, yarışmacılarla birlikte birbirinden zahmetli görülen evleri baştan başa temizliyor.

Yeni haftada yeni yarışmacılarla heyecan devam ediyor. 5 yeni yarışmacı hafta finalinde verilecek 10 bin TL’lik büyük ödülü kazanmak için kıyasıya mücadele verecek.

TEMİZLİK BENİM İŞİM 16 EKİM CUMA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Prof. Dr. Çilingiroğlu açıkladı! Koronanın kesin tedavisi bulundu!

Amerika Birleşik Devletleri’nin (ABD) Kaliforniya Üniversitesi’nde görev yapan Türk bilim insanı Prof. Dr. Çilingiroğlu sosyal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.