Taner Gülleri: Takımdaki kimse çalışmayı bırakmamalı | Kocaeli Spor - Vatan Kocaeli Gazetesi
24 Ekim 2020 Cumartesi

Taner Gülleri: Takımdaki kimse çalışmayı bırakmamalı | Kocaeli Spor


Kocaelispor’da Yardımcı Antrenör Taner Gülleri, Afyon’a kazanmak için geldiklerini, bunu başardıkları için de çok mutlu olduğunu ifade etti. Gülleri ayrıca takımdaki herkesin şans bulabileceğini bu nedenle de kimsenin çalışmayı bırakmaması gerektiğinin de altını çizdi.

 

ÇOK DAHA İYİ OLACAĞIZ

Taner Gülleri, Afyon galibiyetini değerlendirirken, kadrodaki tüm futbolcuların şans bulabilecek kapasitede olduğunu ifade etti ve şu şekilde konuştu: Afyon’a kazanmak için gelmiştik. Evet, oyun anlamında biraz eksiklerimiz olduğunu biliyoruz ama daha iyi olacağız ve daha iyi oynayacağız.

 

MERVAN ELİNDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPTI

Afyon’ı yendik, zor oldu ama çok iyi oldu. Hafta hafta gidiyoruz. İnşallah Kocaelispor’u layık olduğu yerlere getireceğiz. Bizim için her oyuncu değerli. Bu hafta Mervan’ı düşündük. Mervan da elinden gelen her şeyi vermeye çalıştı. Herkesten memnunuz. Kadromuzdaki tüm oyuncular şans bulabilir. Onun için çok çalışıp daha iyi olmalıyız.

 

Spor41

 

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Atlanta United – DC United maçı CANLI İZLE (24.10.2020)

MLS’de (ABD Major Ligi) 2020 sezonu heyecanı sürüyor. MLS yani Major League Soccer ligi, Amerikan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir