11 Temmuz 2020 Cumartesi

Talha Mayhoş: Futbolu çok özlemişiz | Kocaeli Spor


Kocaelispor’un başarılı orta saha oyuncusu Talha Mayhoş, evde geçen 3 aylık süreçte sıkıldığını ifade etti ve “İyi ki tekrar çalışmalara başladık. Bir birimizi ve futbolu özlemişiz” dedi.

 

HAZIR OLMAK ZORUNDAYIZ

Lige kadar hazırlıklarını en iyi şekilde yapmak zorunda olduklarını ifade eden Talha şu şekilde konuştu: Bir futbolcu için 3 ay boyunca evde kalmak çok kötü bir şey. Ancak sağlığımız için evlerimizde kalmamız gerekiyordu. Kocaelispor olarak rakiplerimizden biraz daha şanslıyız. Çok şükür puan farkını açtık. Bu bakımdan süreci biraz daha huzurlu geçirdik. Her türlü kararı bekliyorduk. Devam kararına da saygı duymak ve lig için hazırlıklarımızı yapmak zorundayız.

 

TARAFTARIMIZLA BİRLİKTE KUTLAYACAĞIZ

İyi giden bir serimiz vardı. Bu ara bir konsantrasyonumuzu etkilemiş olabilir ancak bunun üzerinden kalkabilecek bir oyuncu grubuna sahibiz. Aylardır takım arkadaşlarımızdan uzak kaldık. Açıkçası bir birimizi özlemişiz. Ligin başında süreç bir sıkıntılı olsa da sonradan çok iyi toparladık. İyi bir ortam oluştu. Burada bir kamp sürecinden geçiyoruz. Her şey yolunda. Şampiyonluğu bir an önce elde etmek ve taraftarımızla birlikte kutlamak istiyoruz.

 

Spor41

kaynak: http://www.spor41.com/haber/kocaelispor/talha-mayhos-futbolu-cok-ozlemisiz/48965.html

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Derince sil baştan! | Kocaeli Spor

3. Lig 2. Grup’ta Kocaelispor’un ardından ikinci sırada bulunan, bitime 6 hafta kala sona erdirilen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir