11 Ağustos 2020 Salı

Survivor spikeri Murat Ceylan yarışmadan ayrıldı mı? Murat Ceylan’dan veda açıklaması


Acun Medya’nın en çok izlenen yapımı olan Survivor 2020’de büyük finale çok kısa bir süre kaldı. Büyük final öncesi bu akşam son dokunulmazlık oyunu oynandı. Cemal Can ile Berkan’ın arasında yapılan dokunulmazlık oyunu Berkan kazandı dokunulmazlık oyunundan sonra açıklama yapan Murat Ceylan’ın Survivor’dan ayrılıp ayrılmadığı merak ediliyor. Peki, Survivor sunucusu Murat Ceylan yarışmadan ayrıldı mı detaylar haberimizde?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2020’de 14 temmuz salı akşamı büyük final yapılacak büyük final öncesi yarışmanın sunucusu Murat Ceylan’dan ayrılık açıklaması geldi. Bugünkü dokunulmazlık oyunu sonrasında bir açıklama yapan Murat Ceylan yarışmacılara bugün son defa oyun sunduğunu açıkladı ve yarışmacıları kısa bir veda konuşması yaptı bu gelişmenin ardından üzüldüklerini beğeniden yarışmacılar Murat Ceylan’ı ellerini havaya atarak ona olan sevgisini gösterdi.

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jennifer Lawrence, sattığı evden 5.61 milyon zarar etti

ABD’li başarılı oyuncu Jennifer Lawrence, 15.45 milyon dolara satışa çıkardığı evini 9.99 milyon dolara sattı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir