26 Eylül 2020 Cumartesi

Survivor Nisa kaç yaşında, nereli, boyu kaç? Dün akşam eleme adayı olan Nisa Bölükbaşı kimdir?


Adadaki zorlu mücadele tüm hızıyla devam ederken yarışmacıların hayat hikayeleri araştırılmaya devam ediyor. Son günlerde Sercan Yıldırım’la yeni bir polemiğin içerisinde olan Nisa Bölükbaşı, dün akşam Sercan tarafından eleme postasına gönderildi. İzleyicinin en çok merak ettiği isimlerden biri olan Survivor Nisa kaç yaşında, nereli, boyu kaç? Dün akşam eleme adayı olan Nisa Bölükbaşı kimdir? Detaylı bilgi haber içeriğinde.

Sercan eleme adayı olarak Nisa’nın ismini söyledi

Sercan Yıldırım ve Nisa Bölükbaşı’nın konuşmalarının yer aldığı ses kaydığını dinlediğini belirten Acun Ilıcalı, bu akşam konuya ilişkin son bir açıklama yapacağını aktardı. Nisa Bölükbaşı, dün akşam dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan Yıldırım tarafından eleme potasına gönderilen ikinci isim oldu. Önceki akşam da yine oyunu kazanan Sercan eleme adayı olarak Berkan’ın adını söylemişti. Elenecek isim yapılan oylamalar sonucu belirlenecek.

Survivor Nisa kaç yaşında, nereli, boyu kaç? Dün akşam eleme adayı olan Nisa Bölükbaşı kimdir?

TV8’de ekrana gelen Survivor 2020‘nin ilgi odağı olmayı başaran iddialı yarışmacılarından Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998′de Prag’da dünyaya gelmiştir. 22 yaşında ve yengeç burcudur. Nisa henüz 3 aylıkken önce annesiyle, ardından da yalnız yüzmeye başladı. 1,70 cm boy ve 60 kg ağırlığındaki Nisa Bölükbaşı’nın memleketi ise henüz net olarak bilinmemektedir.

6 yaşına geldiğinde ise Çek Cumhuriyeti’ndeki en iyi takım için yüzmeye başlayan Nisa Bölükbaşı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi. Ancak dağlar Prag’dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek mecburiyetinde kaldı.

Survivor Nisa Bölükbaşı, 8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başladı. Prag Tenis Kulübü Cibulka’da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa Bölükbaşı, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018 yılında Çek Cumhuriyeti’nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

2018 yılında mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı. Şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor…

İşte Survivor Nisa’nın yaşı, boyu, kilosu ve memleketi hakkında merak edilen detaylar!

  • Adı Soyadı: Nisa Bölükbaşı
  • Doğum Tarihi/Yaşı: 2 Temmuz 1998
  • Doğum Yeri: Prag
  • Mesleği: Öğrenci
  • Boy:170 cm
  • Kilo: 60 kg
  • Saç Rengi: Siyah
  • Burcu: Yengeç
  • Göz Rengi: Ela

2020 Survivor yarışmacısı Nisa Bölükbaşı’nın sosyal medya hesapları;

Nisa Bölükbaşı Instagram hesabı; @nisabolukbasi
Nisa Bölükbaşı Twitter hesabı; @ BolukbasiNisa 

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mariah Carey ilk kez anlattı: Ablam uyuşturucuya zorladı

ABD’li şarkıcı Mariah Carey, 12 yaşındayken ablası Allison’ın kendisine uyuşturucu vermeye çalıştığını ve seks işçisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir