16 Temmuz 2020 Perşembe

Survivor Gizem kimdir? Survivor Gizem Birdan nereli ve kaç yaşında?


28 Nisan 2020 Salı günü gerçekleşen eleme gecesinde Survivor’da elenen isim Gizem Birdan olmuştu. Ve böylece Gizem Survivor’da büyük ödüle veda eden isim olmuştu. Son dönemdeki performansında sıkıntılar yaşayan Gizem Birdan sonunda adadan ayrılmıştı Survivor’ı yakından takip eden seyirciler Gizem hakkındaki bilgileri araştırıyor. Peki, Survivor’dan elenen Gizem kimdir? Survivor Gizem Birdan nereli ve kaç yaşında? Bu soruların cevabı haberimizde yer alıyor…

Acun Ilıcalı, bu akşam Sercan ve Nisa olayını anlatırken Gizem’in ismini sıkça kullandı.

28 Nisan 2020 Survivor’da SMS sıralamasından en az oyu alan ve elenen isim Gizem olmuştu.

SURVİVOR GİZEM KİMDİR, BOYU KAÇ?

Gizem Birdan 5 Ağustos 1992’de (Aslan burcu) İstanbul’da dünyaya geldi. 10 yaşında Bakırköy Spor Kulübü’nde basketbola başladı ve 24 yaşına kadar aktif olarak basketbol oynadı.

8.sınıfta Oğuz Kaan Koleji’nden burs alarak liseyi de İstanbul’da bitirdi. Sonrasında, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile anlaştı ve 1 sene Bursa’da oynadı, devamında İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ni burslu kazandı ve eğitimini orada tamamladı.

Üniversiteden sonra ‘Kocamın Ailesi’ dizisinde 30 bölüm yer alan Survivor Gizem, 2 sene E.S.E.K tiyatrosunda Ex S oyununda da performans sergiledi. En son ‘Şahin Tepesi’ adlı dizi ile seyirciyle buluşan Gizem Birdan’ın birkaç reklam projesinde de yer aldığı biliniyor.

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İşte Ozan Güven için 15 yıl hapis cezası istenen iddianamenin detayları

Kız arkadaşı Deniz Bulutsuz’u darp ettiği öne sürülen Ozan Güven hakkında, hakaret, cebir, hile ve tehdit ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir