14 Temmuz 2020 Salı

Survivor 2020 sms sıralaması Acunn.com video izleyin 30 Haziran Salı ödül oyununu kim kazandı?


Survivor’da veda konseyi! İşte elenen yarışmacı 30 Haziran Salı Survivor sms sıralaması video izleyin. Survivor 2020 mavi takımdan bir yarışmacı bu akşam elenecek. Adaya kim veda etti, yarışmadan kim elendi gibi soruların cevabını ise 30 Haziran Salı Survivor sms sıralaması video cevap verecek. Elenen yarışmacı, halk oylaması ve sms sonuçlarına göre belirlenecek. Adaylar ise Berkan, Nisa, ve Barış olmuştu, ama sms birincileri iki aday daha belirleyecek. Peki kim elendi, konseyde adaya kim veda etti?

Survivor 2020 30 Haziran Salı kırmızı ve mavi takım sms sıralaması Acunn.com video izleyin. Survivor’un bu akşamki bölümünde elenen yarışmacı halk oylaması sonuçları ve sms sıralamasına göre belli olacak. sms birincilerinin söyleyeceği bir isim 30 Haziran Salı Acunn.com Survivor Ünlüler sms sıralaması video izleyerek öğrenilecek. 30 Haziran Survivor 2020 Berkan elendi mi? İlk bireysel dokunulmazlığı kazanan Sercan eleme adaylarının belirlendiği konseyde ilk eleme adayı olarak Berkan’nı söyledi. Survivor’da Berkan elendi mi?Survivor 2020’de bu akşam ekranlara gelecek iletişim oyunu mücadelesinde kıyasıya mücadele tansiyonu yükseltirken; yarışmacılar için büyük önem taşıyan İletişim Ödülü ne olacak? Survivor’da çeyrek final heyecanında sona kalan yedi yarışmacı arasından adaya veda eden isim kim olacak, 30 Haziran Salı Survivor 2020’de kim elenecek? TV8 ekranlarında sona yaklaşan Survivor 2020’de bu haftanın eleme adayları kim ve en düşük SMS oyunu hangisi alacak? Bu hafta oynanan 3 bireysel dokunulmazlık oyununu da kazanan Sercan kimlerin adını söyledi? Hangi yarışmacının kaderini değiştirdi? Hepsi ve daha fazlası  İşte detaylar…

Acunn.com Survivor sms sıralaması video izle

Survivor 2020’de adaya veda eden isim bu gece sms sıralamasına göre belli olacak. Mavi ve kırmızı takımlar, bu hafta dokunulmazlık oyunlarını oynamış, üç oyunuda Sercan kazanmıştı. Eleme adayları ilk Berkan olurken ikinci eleme adaylarında ise Nisa oldu. Son aday ise Barış oldu.  30 Haziran Survivor 2020 Nisa elendi mi? Survivor 2020 20. hafta 2. bireysel dokunulmazlığı kazanan Sercan Yıldırım eleme adaylarının belirlendiği konseyde 2. eleme adayı olarak Nisa’yı söyledi. Survivor’da Nisa elendi mi?

SURVİVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2020’de çeyrek final ile birlikte haftada üç bireysel dokunulmazlık oyunu oynanıyor; bu oyunları kazanan isimler, akşam toplanan konseyde bir eleme adayı açıklayarak haftanın eleme adaylarını belirlıyordu.

Bu hafta Survivor 2020’de ilk dokunulmazlık oyunu Cumartesi günü oynandı ve kazanan Sercan oldu. Ada konseyinde Sercan’ın söylediği isim Berkan, ilk eleme adayı olurken; Survivor’da haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu Pazar günü oynandı ve kazanan yine Sercan oldu. Ada konseyinde bu defa Sercan’ın söylediği isim Nisa’ydı ve Nisa haftanın ikinci eleme adayı oldu. Haftanın son dokunulmazlık oyunu ise dün oynandı ve verilen kıyasıya mücadele sonunda 3. Dokunulmazlığı kazanan isim yine Sercan oldu. Dün akşam haftanın son dokunulmazlık oyunundan sonra toplanan ada konseyinde Sercan’ın söylediği isim Barış, haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Böylece Survivor 2020’de haftanın eleme adayları; Berkan, Nisa ve Barış olarak belirlendi.

SURVIVOR’DAN KİM ELENECEK?

Survivor 2020’de 30 Haziran Salı günü ekrana gelecek 123. bölümde çeyrek finalistlerden biri Survivor hayallerine veda edecek.. Bu haftanın eleme adayları olan Berkan, Nisa ve Barış’ın kaderini belirleyecek SMS sıralamasına göre; rakiplerine göre daha az SMS oyu alan yarışmacı Survivor 2020’den elenecek. Survivor’a veda edecek isim, 123. Bölümdeki eleme konseyinde Acun Ilıcalı tarafından açıklanacak.

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANACAK?

Survivor’ın zorlu ada şartlarında oynanan iletişim oyunu, yarışmacılar için manevi açıdan büyük önem taşıyor. Sevdikleri ile iletişim kurma şansını kazanmak isteyen yarışmacılar, her hafta bu oyunu kazanmak için parkurda inanılmaz bir mücadele veriyor. 30 Haziran Salı günü Survivor 2020 123. bölümde oynanacak iletişim oyununun beş farklı ödülü içermesi ise daha büyük önem taşıyor

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 MSÜ Ön Başvuru Sonuçları Açıklandı!

* MSÜ ÖN BAŞVURU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ… 2020 ASKERİ ÖĞRENCİ TEMİN SÜRECİ1. MSB Milli Savunma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir