Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 15 Ekim 2020 Perşembe - Vatan Kocaeli Gazetesi
30 Ekim 2020 Cuma

Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 15 Ekim 2020 Perşembe


Şans oyunu severler Süper Loto’nun 15 Ekim Perşembe günkü çekiliş sonucunu öğrenmek için internette arama yapıyor. Büyük ikramiye 29 milyon TL’ye ulaştı. Peki 15 Ekim Perşembe Süper Loto sonuçları açıklandı mı? Süper loto hangi şanslı numaralara isabet etti? İşte Süper Loto çekilişi ile ilgili tüm detaylar…

Süper Loto ile zengin olma hayali kuran binlerce şans oyunusever gözünü 15 Ekim çekilişine dikti. 

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI? 15 EKİM

15 Ekim Süper Loto çekilişinde şanslı numaralar: 01 30 31 42 47 59

SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

Canlı yayını izlemek için tıklayın

MERAK EDENLER İÇİN

SÜPER LOTO SONUÇLARI 13 EKİM

13 Ekim Süper Loto çekilişinde şanslı numaralar: 11 16 22 31 37 52

Süper Loto’nun 13 Ekim Salı akşamı düzenlenen çekiliş sonucunda 6 bilen çıkmadı.

5 bilen 24 kişi 12.193,95 TL, 4 bilen 836 kişi 544.50 TL , 3 bilen 19.385 kişi 28.50 TL ve 2 bilen 185.293 kişi 3.15 TL kazandı.

Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 15 Ekim 2020 Perşembe

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ HANGİ GÜN, SAAT KAÇTA ÇEKİLECEK?

Süper Loto çekilişi her hafta Perşembe günü saat 21:30’da yapılmaktadır. Şisal Şans tarafından noter huzurunda gerçekleşen çekilişler canlı olarak internetten izlenebilmektedir.

Süper Loto ve diğer şans oyunlarının çekilişleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde yapılmaktadır. 

Süper Loto çekilişleri Şans Merkezi denilen çekiliş stüdyosunda gerçekleştirilmektedir. Süper Loto’da çekilişler, Milli Piyango Online’dan canlı olarak verilmektedir.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto’nun kuralları şu şekildedir:

Süper Loto kuponunda 1 ve 60 sayıları arasından 6 adet sayı seçilmelidir. Şans oyunuseverler tarafından seçilen her 6 sayı, bir kolon oluşturmaktadır. Süper Loto’da tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmak istenilmediği takdirde kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğu işaretlenerek, terminalin belirlediği rastgele 6 numara ile de çekilişe katılabilinmektedir.

Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 15 Ekim 2020 Perşembe

SÜPER LOTO’DA NE KADAR KAZANABİLİRSİN?

Süper Loto çekilişi haftada 3 gün düzenlenmektedir. Çekilişler Salı, Perşembe ve Pazar günleri yapılır. Süper Loto’da her çekilişte küre içerisinde bulunan 60 numara içinden 6 numara çekilir. oynanılan her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilinirse kazanan olursun! Süper Loto’da tüm sayıları doğru tahmin eden büyük ikramiyeyi kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

29 Ekim coşkusu Kocaeli’deki caddelere taşındı

29 Ekim coşkusu Kocaeli’deki caddelere taşındı Tarih: 29 Ekim, 2020 PAYLAŞ a a a Kocaeli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.