“Soul” filminden yeni fragman yayınlandı - Vatan Kocaeli Gazetesi
28 Ekim 2020 Çarşamba

“Soul” filminden yeni fragman yayınlandı


Oscar ödüllü Pete Docter’ın yönetmenliğini, Kemp Powers’ın yardımcı yönetmenliğini ve Akademi Ödülü adayı Dana Murray’in yapımcılığını üstlendiği Disney ve Pixar’ın “Soul” filminden yeni fragman yayınlandı.

Pixar Animation Studios’un yepyeni uzun metrajlı filmi “Soul”, şehrin en iyi caz kulübünde çalmak üzere hayatının şansını yakalayan ortaokul müzik öğretmeni Joe Gardner’ı (Jamie Foxx’un sesiyle) karşınıza getiriyor.

Küçük bir yanlış adım, Joe’yu New York sokaklarından, yeni ruhların dünyaya gitmeden önce kişiliklerini, tuhaflıklarını ve ilgi alanlarını edindikleri fantastik bir yer olan Önceki Dünya’ya götürür. Hayatına geri dönmeye kararlı olan Joe, insan olmanın cazibesini hiç kavrayamamış olan, erken büyümüş ruh 22 (Tina Fey’in sesiyle) ile birlik olur. Joe yaşamanın harika taraflarını umutsuzca göstermeye çalışırken, hayatın en önemli sorularından bazılarının yanıtlarını keşfetme şansı yakalar.

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Masumlar Apartmanı: Nasıl olacak bu işler?

Sezonun sürpriz yumurtası desek yanlış olmaz herhalde. Yok yok asla olmaz. Salı akşamlarına bomba gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir