Son dakika Gazeteci Bekir Coşkun hayatını kaybetti! Bekir Coşkun kimdir? - Vatan Kocaeli Gazetesi
27 Ekim 2020 Salı

Son dakika Gazeteci Bekir Coşkun hayatını kaybetti! Bekir Coşkun kimdir?


Gelen bir son dakika haberine göre bir süredir kanser tedavisi gören ünlü gazeteci Bekir Coşkun hayatını kaybetti. Sözcü Gazetesi yazarı olan Bekir Coşkun’un vefat haberi tüm medya camiasını yasa boğdu.

Uzun süredir kanser tedavisi gören 75 yaşındaki gazeteci Bekir, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Hastanede akciğer kanseri tedavisi gören Coşkun’un saat 20.30 civarında hayatını kaybettiği öğrenildi.

TEDAVİ GÖRDÜĞÜ HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

Gazeteci Coşkun, akciğer kanseri tedavisi görüyordu. 75 yaşındaki Coşkun’un tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiği belirtildi. Ünlü gazetecinin vefatı sevenlerini yasa boğdu.

BEKİR COŞKUN KİMDİR?

Bekir Coşkun vefatı sonrasında en çok araştırılan konuların arasında Bekir Coşkun kimdir? sorusu yer alıyor. 1945 yılında Şanlıurfa’da memur bir babanın çocuğu olarak dünyaya gelen Bekir, eğitimini Ankara’da Yüksekokul Gazetecilik Okulu’ndan tamamladı.

Meslek hayatına ise 1974 yılında foto muhabirliği yaparak başlayan ve devamında parlamento ve emniyet muhabirliği yaptı.Coşkun, Hürriyet, Sabah, Sözcü, Günaydın ve Cumhuriyet gibi gazetelerde köşe yazarlığı da yaptı.

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HÜRRİYET, KADINLAR İÇİN O TARİHİ UZATTI

Kadınların istihdamına önem vererek her alana kadın eli değmesini sağlayan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir