Sihirli Annem yeniden çekiliyor! Sihirli Annem yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? Sihirli Annem yeni bölümleri nerede yayınlanacak? - Vatan Kocaeli Gazetesi
24 Ekim 2020 Cumartesi

Sihirli Annem yeniden çekiliyor! Sihirli Annem yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? Sihirli Annem yeni bölümleri nerede yayınlanacak?


Bir dönemin en çok sevilen dizilerinden biri olan Sihirli Annem’in hayranları için sevindirici bir haber geldi. Geçtiğimiz günlerde yeni platformunu duyuran Acun Ilıcalı, Exxen’de Sihirli Annem’in yeni bölümlerinin de yayınlanacağını duyurdu. Sihirli Annem yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak?

Sihirli Annem Exxen platformunda yeni bölümleriyle ekrana gelecek. Acun Ilıcalı ‘nın yapımı olan Exxen’de yayınlanacak olan yapımlar arasında Sihirli Annem’in olacağı ifade edildi.

20 YENİ BÖLÜM

İddiaya göre Sihirli Annem’in 20 yeni bölüm ile Exxen platformlarında yayınlanacağı söyleniyor. Acun Ilıcalı Netflix’e rakip olacak yeni yapımı için herkesin beğenisini kazanacak yapımları toplamaya devam ediyor. Yeni transferi olan Sihirli Annem herkesi heyecanlandırmış durumda.

YENİ BÖLÜMLER ÇEKİLECEK

Gelen bilgiye göre Exxen platformu için Sihirli Annem yeniden çekilecek. 20 yeni bölümün çekileceğini duyan Sihirli Annem hayranları yeni bölümlerin ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu.

SİHİRLİ ANNEM YENİ BÖLÜM YAYIN TARİHİ

Sihirli Annem yeni bölüm yayın tarihi henüz açıklanmadı. Dizinin yeni bölüm tarihi açıklandığında haberimize eklenecektir. 

Son Güncelleme: 16.10.2020 23:14

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öğretmenlerin sorunları TBMM’de gündeme taşındı

Ankara Milletvekili Yıldırım Kayanın açıklaması şu şekilde; TBMM Genel Kurulunda öğretmenlerimizin sorunlarını gündeme taşıdım.Öğretmenlere 3600 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir