Show Tv Dizisi Çukur 104. Yeni Bölüm İlk Sahne! Yamaç, Çukur'a Geri Dönüyor! Çukur 4. Sezon 11. Son Bölüm (103) İzle! - Vatan Kocaeli Gazetesi
25 Kasım 2020 Çarşamba

Show Tv Dizisi Çukur 104. Yeni Bölüm İlk Sahne! Yamaç, Çukur’a Geri Dönüyor! Çukur 4. Sezon 11. Son Bölüm (103) İzle!Show’un fenomen dizisi Çukur 104. yeni bölüm yayınlanacak. Pazartesi akşamları Show Tv’de dizi severlerle buluşan Çukur, reytinglerde istediği başarıyı elde ederek, karakterleri ile sürekli gündemde kalmayı başarıyor. Çukur dizisinde Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Kubilay Aka gibi usta isimler rol alıyor. Çukur’un 4. sezon 12. yeni bölüm ilk sahne son bölümün bitimiyle yayınlandı.

Çukur 4. sezon 12. yeni bölümü (104. yeni bölüm) 23 Kasım Pazartesi akşamı ekrana gelecek.

Çukur’un 103. Bölüm (4. Sezon 11. Bölüm): Yamaç, daha önce cezalandırdıkları Sefa’nın, arkasına Erdenetleri almasıyla birlikte zor durumda kalacak. Çukur’a yapılan ani saldırılar nefes kesecek. Evde ve mahallede gerilen iplere rağmen bu büyük saldırılar herkesi bir araya getirecek. Selim’le yüzleşen Yamaç hiç beklemediği ağır bir suçlamayla karşı karşıya kalacak. Hem Çukur hem Yamaç giderek köşeye sıkışırken Sultan’ın yapacağı küçük bir hamle Yamaç’ı harekete geçirecek ve Yamaç, Koçovalı olmanın ne demek olduğunu hatırlayacak. Çukur 103. Bölüm İzle!

Çukur Show Tv

Çukur’un 102. Bölüm (4. Sezon 10. Bölüm): Efsun’la yaşadığı yüzleşme sonrası öğrendikleriyle yıkılan Cumali, daha sonra Çukur için bir kez daha harekete geçecek ve bu sırada sürpriz birinden yardım alacak. Çağatay, Yamaç’ı çok zorlayacak bir sınava sokarken, Yamaç nefesleri kesecek bir hamlede bulunacak ve hiç beklemediği birinden iş birliği teklifi alacak. Çağatay’ın ziyareti sonrası köşeye sıkışan Efsun, daha sonra şahit oldukları yüzünden büyük bir yıkım yaşayacak. Evde, kadınlar arasında ortam iyice gerilirken Sultan, Aliço’ya büyük bir görev verecek. Yamaç, aldığı iki güzel haberle birlikte biraz nefes alırken, Çağatay’ı da hiç beklemediği bir duruma sokacak. Çukur 102. Bölüm İzle!

Çukur 4. Sezon Eski Bölümler 

– Çukur 101. Bölüm İZLE!

– Çukur 100. Bölüm İZLE!

– Çukur 99. Bölüm İZLE!

Çukur Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır.

Aras Bulut İynemli (Yamaç Koçovalı)

Ercan Kesal (İdris Koçovalı)

Perihan Savaş (Sultan Koçovalı)

Erkan Kolçak Köstendil (Vartolu)

Rıza Kocaoğlu (Aliço)

Öner Erkan (Selim Koçovalı)

Necip Memili (Cumali Koçovalı)

Kubilay Aka (Celasun)

Kadir Çermik (Emmi)

İrem Altuğ (Ayşe)

Boncuk Yılmaz (Saadet)

Cem Uslu (Metin)

Uğur Yıldıran (Kemal)

Aytaç Uşun (Meke)

Ece Yaşar (Karaca)

Mustafa Kırantepe (Medet)

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bankadan müşterilerine yazılı uyarı! 24 Aralık’tan itibaren değiştirilecek!

QNB Finansbank müşterilerini yazılı olarak bilgilendirme mesajı ile uyardı. Yaptığı açıklamasında 24 Aralık tarihinden itibaren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.