29 Eylül 2020 Salı

Şeyma Subaşı, sevgilisi Guido Senia’dan ayrıldığı iddialarına yanıt verdi


Eski eşi Acun Ilıcalı ile birlikte yemek yiyen Şeyma Subaşı, mekan çıkışında magazin muhabirlerine açıklamalarda bulundu. Sevgilisi Guido Senia ile hakkında çıkan ayrılık iddialarına da yanıt veren Subaşı, “Biz ayrılmadık. Öyle bir şey yok” dedi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle uygulanan karantina sürecini İtalyan sevgilisi Guido Senia ile birlikte geçiren Şeyma Subaşı, 1 Haziran’da seyahat kısıtlamalarının kalkmasının ardından soluğu İzmir’in ünlü tatil beldesi Alaçatı’da almıştı. Önceki gün Guido Senia’yı İtalya’ya uğurlayan Subaşı, ardından tatil için Bodrum’a gitmişti.

Maske kullananlar için uzmanından kritik uyarı! Bu 6 tehlikeye dikkat
Diyarbakır’da koronavirüs testi için hastaneye giden işçiler işten çıkarıldı
Başhekim, kadın doktoru ilaç ve alkolle bayıltarak defalarca cinsel istismarda bulundu

ACUN İLE BULUŞUP YEMEK YEDİLER

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz akşam arkadaşları ve Acun Ilıcalı ile Gümüşlük’te yemek yerken görüntülendi. Mekan çıkışı magazin muhabirlerine özel hayatı ile ilgili açıklamalarda bulunan Subaşı, sevgilisi Guido Senia ile hakkında çıkan ayrılık iddialarına da yanıt verdi.

“BİZ AYRILMADIK ÖYLE BİR ŞEY YOK”

Subaşı, söz konusu iddialarla ilgili şunları söyledi:

“Hayır Guido ile birlikteyiz. Uçuşlar açılınca ailesini görmek için İtalya’ya döndü. Daha ne kadar burada kalabilir sonuçta Türkiye vatandaşı değil… Biz ayrılmadık öyle bir şey yok.”

Eski eşler Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı, akşam yemeğinde buluştu

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hasan Sabbah’ın Alamut Kalesi nerede? Haşhaşiler kimler, nerede yaşadılar?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisiyle dönemin tarihi olayları, önemli şahsiyetler, tarihi yapılar merak konusu olmaya başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir