7 Temmuz 2020 Salı

Sevgilisiyle sarmaş dolaş yakalanan Çağatay Ulusoy, aldığı kilolarla şaşkına çevirdi


Haklarında sürekli ayrılık iddiaları çıkan Çağatay Ulusoy ve sevgilisi Duygu Sarışın, Bodrum’da görüntülendi. Teknede sevgilisiyle sarmaş dolaş olan Ulusoy’un aldığı kilolar ve uzattı saçı sakalı dikkat çekti.

Karantina sürecinde sık sık haklarında ayrılık haberleri çıkan Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın yasakların kalkmasıyla soluğu Bodrum’da aldı. Teknede keyif yaparken görüntülenen çiftin mutlulukları da gözlerinden okundu.

Ünlü tarihçi Murat Bardakçı: İBB’nin aldığı Fatih Sultan Mehmet portresi sahte olabilir
İrem Derici’den yakışıklı oyuncu Michele Morrone’ya olay yorum: Boy boy çocuklarımız olacak
Son dakika: Afganistan’da pazar yerine roketli saldırı: 23 sivil hayatını kaybetti

BAŞ BAŞA BALIK TUTTULAR

Magazin Burada tarafından görüntülenen Ulusoy’un aldığı kilolar ve uzattığı saç sakalı herkesi şaşırttı. Çağatay Ulusoy’un bota binip balık tutmaya hazırlanırken sevgilisini de yanında çağırdığı görüldü. Birlikte balık tutmak için teknenin ön tarafında geçen çiftin kısa bir gerginlik yaşadı ancak hemen barıştı. İkiliden bazen Çağatay Ulusoy, bazen de Duygu Sarışın olta başına geçip balık tuttu. Ancak Ulusoy, tuttuğu balıkları tekrar denize attı.

ÖPMELERE DOYAMADI

Teknelerinde bol bol güzel vakit geçiren çift, birbirleriyle şakalaşıp aşk tazeledi. Teknedeki diğer arkadaşlarıyla oyun oynayan ikili, sık sık birbirine sarılıp öpücüklere boğdu. Birbirlerine sıkı sıkıya sarılan çift, aşklarıyla hem düşman çatlattı hem de ayrılık haberlerinin ne kadar asılsız olduğunu bir kez daha gösterdi.

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Survivor 2020’nin final programı belli oldu! Survivor’da 3. eleme adayı kim?

Survivor 2020’nin bu akşamki yeni bölümünde Acun Ilıcalı final programı açıkladı. Ilıcalı’nın bir bir açıkladığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir