Sertay Gürsü söz verdi! | Kocaeli Spor - Vatan Kocaeli Gazetesi
28 Ekim 2020 Çarşamba

Sertay Gürsü söz verdi! | Kocaeli Spor


Kağıtspor’un başarılı basketbolcularından Sertay Gürsu mücadele eden bir takım olacaklarının sözünü verdi.

 

ŞEHRİ MUTLU ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Şehri mutlu etmeye devam edeceklerinin altını çizen Sertay şu ifadelere yer verdi: Geçen sene güzel bir sezon geçiriyorduk. Şampiyonluğun en büyük adayı bizdik. Ancak pandemi nedeni ile sevincimiz yarım kalmıştı. Süreç biraz uzasa da hak ettiğimiz TBL’ye çıktık. Geçen yıl kulübümden çok memnundum. Bu sezon da anlaştığım için çok mutluyum. Umarım şehri mutlu etmeye devam edeceğiz.

 

KALMAYI ÇOK İSTEDİM

Daha önce birçok kulüpte oynadım, çok şehir gezdim. Ancak Kocaeli gerçekten çok farklı. Bu nedenle burada kalmayı çok istedim. Hem şehir hem de organizasyon iyi. 2. ile 1. Lig arasında fark var tabii ki. Bu sezon iki yabancı arkadaşımız da geldi. Benimle beraber geçen yıldan kalan 4 arkadaşımız var. Daha da gençleştik.

 

ÖRNEK OLACAĞIZ

Yeni gelen arkadaşlarımız da geçen yıldan kalan arkadaşlarımız gibi çok düzgün insanlar. Hep birlikte güzel bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Takım olarak ligi en üst sırada bitirmek en büyük hedefimiz. Bazı şeyleri söylemek için erken ama şehrin seveceği, mücadele eden ve herkese örnek olan bir kulüp olacağımızın sözünü verebilirim.

 

Spor41

YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vancouver Whitecaps – Seattle Sounders maçı canlı izle 28 Ekim 2020

Jestyayın ile Vancouver Whitecaps – Seattle Sounders maçı canlı izle 28 Ekim 2020 maçını canlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir