Şeref Sözü 2.Bölüm Fragmanı İzle 21 Ekim Çarşamba - Vatan Kocaeli Gazetesi
27 Ekim 2020 Salı

Şeref Sözü 2.Bölüm Fragmanı İzle 21 Ekim Çarşamba


Show TV’nin yeni dizisi Şeref Sözü 1.Bölümü ile 14 Ekim Çarşamba günü ekranlara geldi. Merak edilen dizilerden olan Şeref Sözü’nde gelecek hafta neler yaşanacak? Adabeyli Ailesi sahip oldukları adada kendi..

Show TV’nin yeni dizisi Şeref Sözü 1.Bölümü ile 14 Ekim Çarşamba günü ekranlara geldi. Merak edilen dizilerden olan Şeref Sözü’nde gelecek hafta neler yaşanacak?

Adabeyli Ailesi sahip oldukları adada kendi koydukları kurallar çerçevesinde yaşamaktadır. Cihan Adabeyli; koskoca bir servetin ve toprakların yegane sahibi, atadan kalma bir düzenin temsilcisidir. Ansızın Adabeyli Adası’na bir telefon gelir ve Cihan Adabeyli’nin tüm hayatı geçmişte canını kurtaran bir adama verdiği şeref sözünü tutma vaktinin gelmesiyle değişir. Arayan İsra’dır. İsra’nın tek bir umudu vardır:

Cihan Adabeyli! Kucağında yeni doğmuş bebeği ile son çare Cihan’ı arar. Ve Cihan Adabeyli uçağına atlayıp Lübnan’a gider! Faruk, şehrin her yerinde İsra’yı ve çocuğunu ararken, Cihan hayatını değiştirecek bir karar vermek zorunda kalır. İsra’nın Adabeyli Malikanesi’ne Cihan’ın karısı olarak gelmesiyle Adabeyli Adası’nda tüm düzen alt üst olacaktır… Adabeyli Adası’nda İsra’nın gelişi ve yanında getirdikleriyle geçmişin sırları ortaya dökülecek, geleceğe dair büyük bir yangının fitili ateşlenecektir.

ŞEREF SÖZÜ 2.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANIR YAYINLANMAZ SAYFAMIZDA OLACAKTIR

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gebzeliler ‘’Damat Adayları’’ oyununu ilgi ile seyretti

Gebzeliler ‘’Damat Adayları’’ oyununu ilgi ile seyretti Tarih: 27 Ekim, 2020 PAYLAŞ a a a …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir