Serdar Ortaç "Konuşamam Yasak Var" - Vatan Kocaeli Gazetesi
30 Ekim 2020 Cuma

Serdar Ortaç “Konuşamam Yasak Var”


Son dönemde sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ve verdiği röportajlarla adından söz ettiren Serdar Ortaç önceki akşam Ataşehir’deki bir mekanda sahne aldı. Sevilen şarkıcı konserden önce gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Serdar Ortaç kimdir?

Serdar Ortaç “Konuşma Yasağı Var”

Eski eşi Chloe Loughnan ile ilgili tüm soruları yanıtsız bırakan Ortaç “Malesef kendisi ile ilgili hiçbir soruya yanıt veremem. Konuşma yasağı var” dedi.  Şarkıcı eski eşinin konuşma yasağı aldırdığını ilk kez açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde verdiği röportaj ile çok konuşulan Serdar Ortaç kendisine gösterilen tepkilere şu cümlelerle yanıt verdi; “Bana yandaş diyorlar. Ben yandaş filan değilim. Sadece Cumhurbaşkanını seviyorum. Bazen bunlarla başa çıkmak için ilaç alıyorum, unutuyorum, uyuyorum. İşime gücüme ve sağlığıma bakıyorum. Benim sağlığımdan başka düşüncem yok artık. Yürüyemiyordum biliyorsunuz. Rabbime şükrediyorum ayaktayım.”


   Bizi Google News’den takip edin

İlginizi ÇekebilirSon olarak Yasak Elma dizisi ile ekranlarda izlediğimiz Tuvana Türkay ‘ın yeni sevgilisi ortaya çıktı. …

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2018 Masterchef Türkiye şampiyonu kim oldu? Masterchef Uğur Kardaş kimdir?

Her bölümü başka heyecana sahne olan MasterChef Türkiye’nin yeni bölümünde Çanakkale heyecanı yaşandı. Duygusal anların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.