Serdar Aziz'den maçın hakemine sert eleştiri! - Vatan Kocaeli Gazetesi
27 Ekim 2020 Salı

Serdar Aziz’den maçın hakemine sert eleştiri!


Fenerbahçe’nin tecrübeli stoperi Serdar Aziz, 3-2 galip geldikleri Göztepe maçının ardından karşılaşmayı yöneten Atilla Karaoğlan hakkında çarpıcı ifadeler kullandı. Süper Lig’in 5. haftasında Göztepe’ye konuk olan Fenerbahçe, sahadan 3-2’lik galibiyetle ayrıldı. Maçın..

Fenerbahçe’nin tecrübeli stoperi Serdar Aziz, 3-2 galip geldikleri Göztepe maçının ardından karşılaşmayı yöneten Atilla Karaoğlan hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

Süper Lig’in 5. haftasında Göztepe’ye konuk olan Fenerbahçe, sahadan 3-2’lik galibiyetle ayrıldı. Maçın ardından açıklamalarda bulunan Fenerbahçe’nin tecrübeli stoperi Serdar Aziz, çarpıcı ifadeler kullandı.

Maçın hakemi Atilla Karaoğlan’ı eleştiren Serdar, ”Bugün kazandık ama hakemin maçın önüne geçtiğini düşünüyorum. Kazansak da maçın berabere gitmesi için elinden geleni yaptı.”. Rakip kendini yere atıyor, kalçama değiyor ve hakem penaltı veriyor. VAR’a bile gitmiyor hakem. Ben maçlardan sonra hakemi suçlamam, hata yaptıysam hata yaptım derim ama şu pozisyonda VAR’a bile gidilmedi.” dedi.

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HÜRRİYET, KADINLAR İÇİN O TARİHİ UZATTI

Kadınların istihdamına önem vererek her alana kadın eli değmesini sağlayan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir