Şener Şen'in Sağlık Durumu Nasıl ? Şener Şen Son Durumu Nasıl ? - Vatan Kocaeli - Vatan Kocaeli Gazetesi
25 Kasım 2020 Çarşamba

Şener Şen’in Sağlık Durumu Nasıl ? Şener Şen Son Durumu Nasıl ? – Vatan KocaeliDünyayı etkisi altına alan Kovid19 zengin fakir, yaşlı genç dinlemeden can almaya devam ederken şu ana kadar 1 Milyondan fazla kişinin hayatını kaybetmesine neden oldu.

Bu virüsten siyasetçiler, ünlü isimler ve futbolcular da nasibini alıyor. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz gün Anayasa Komisyonu Eski Başkanı Burhan Kuzu kovid19 virüsü nedeniyle hayatını kaybetmişti. Edinilen bilgilere göre virüs’ü kapan isimlerden birisi de yaşayan efsane ; Şener Şen.

Şener Şen’in Sağlık Durumu Nasıl ?

Hababam Sınıfı, Eşkiya ve benzeri sayısız unutulmaz fimde oynayan 78 Yaşındaki Şener Şen’in kovid19’a yakalandığı belirtiliyor. 

Hürriyet’ten İsmail Bayrak’ın haberine göre, koronavirüs testi pozitif çıkan Yeşilçam’ın efsane oyuncularından Şener Şen’in hastaneye kaldırıldığı, hastanede gözetim altında tutulacağı öğrenildi.

Sevilen oyuncunun şu anda durumunun iyi olduğu ve tedavisine devam edildiği bildirildi.

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bankadan müşterilerine yazılı uyarı! 24 Aralık’tan itibaren değiştirilecek!

QNB Finansbank müşterilerini yazılı olarak bilgilendirme mesajı ile uyardı. Yaptığı açıklamasında 24 Aralık tarihinden itibaren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.