Sen Çal Kapımı 14. bölüm canlı izle! FOX TV canlı yayında Sen Çal Kapımı 14. bölüm izle - Vatan Kocaeli Gazetesi
28 Ekim 2020 Çarşamba

Sen Çal Kapımı 14. bölüm canlı izle! FOX TV canlı yayında Sen Çal Kapımı 14. bölüm izle


Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin ikilisinin yer aldığı Sen Çal Kapımı dizinin yeni bölümü Çarşamba akşamları yayınlanıyor. Bugüne kadar her bölümü sevilerek izlenen Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümünde Eda’ya daha çok bağlanıp, işi erteleyip Eda’yla baş başa bir gün geçirmek ister ama bazı işlerin aksamasına neden olur. Dizi severler, Sen Çal Kapımı 14. bölüm canlı izle detayını araştırıyor. Daha fazlasına seyretmek için FOX TV canlı yayında Sen Çal Kapımı 14. bölüm izle detayları haber metninde yer alıyor…

SEN ÇAL KAPIMI 14. BÖLÜM ÖZETİ

Eda, Serkan’ın onunla İtalya’ya gideceğini halasına ve arkadaşlarına açıklar. Çok mutlu, çok aşık ve heyecanlıdır. Serkan ise ailesinin, Eda’nın ailesiyle olan bağlantısını öğrenir. “Bu benim sorumluluğum, hiçbir şey beni Eda’dan ayıramaz” der ve ailesine karşı çıkar.

Eda’ya daha çok bağlanıp, işi erteleyip Eda’yla baş başa bir gün geçirmek ister.

Eda ile aşklarını yaşarken, ofiste Serkan’ın yokluğunda programlar aksar, Leyla telefon trafiğinden çıldırır, ofistekiler panik haldedir. Efe’nin bu ortamda Selin’e yardım etmesi ve işleri düzene sokmak istemesi Serkan’ı çıldırtır.

SEN ÇAL KAPIMI 14. BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Sen Çal Kapımı yeni bölümüyle Çarşamba 20.00’de FOX’ta!

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Masumlar Apartmanı: Nasıl olacak bu işler?

Sezonun sürpriz yumurtası desek yanlış olmaz herhalde. Yok yok asla olmaz. Salı akşamlarına bomba gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir