14 Temmuz 2020 Salı

Sağlık, İş, Aşk, Para 2020 Yılı Temmuz Ayı Ortası İkizler Burcu Yorumu

İkizler Burcu’nun; Yönetici Gezegeni Merkür, Elementi Hava, Niteliği Değişkendir. Uğurlu Sayıları 5 ve 9, Uğurlu Günü Çarşamba, Uğurlu Taşı Akik’tir. Uğurlu Renkleri Sarı ve Portakal Rengi, Kıymetli Taşı Turmalin, Kıymetli Madeni Cıvadır.

İkizler Burcu; uyumlu, entelektüel, çabuk kavrayan, mantıklı, konuşkan, canlı, sempatik, yeniliklere açıktır. Ayrıca İkizler Burcu, aynı anda bir kaç işi birden yapabilme özelliği ile tanınır.


Değişkenliği, güvenilmezliği, iki yüzlülüğü, kararsızlığı, yüzeyselliği, dedikoduculuğu, huzursuz ve havai davranışlar İkizler Burcu’nun olumsuz özellikleridir.

İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

Bu ay içerisinde daha fazla zorlayıcı süreçler yaşamayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara güvenerek hareket etmeniz lazım. Geçmişte kurmuş olduğunuz olumsuz arkadaşlıklar yüzünden sürekli bir güvensizlik söz konusu. Bu durumun farkına varacan kişiler olabilir. Ortağınız varsa eğer aranızda ki buzlar yavaş yavaş yok olmaya başlayacak. Birbirinize karşı daha anlayışlı olmanız gereken bir dönemin içerisindesiniz. Ancak bu şekilde işlerinizi düzgün bir şekilde halledebileceksiniz.

5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek ve kendinize olan güveniniz yerine gelecek. Özgüveninizi kıran konuları tespit edebilecek ve bu durumların düzelmesi için elinizden geleni yapmak isteyeceksiniz.

20 Temmuz 2020 tarihinde Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek ve aile içerisinde maddi konulardan kaynaklı bir tartışma çıkabilir. Bu yüzden biraz daha sakin olmaya çalışmalısınız.

Aşk hayatınız ile ilgili sizi tedirgin eden durumlar bu ay içerisinde biraz daha artışa geçebilir. İç sezgilerinize güvenmelisiniz, başkalarının anlattıkları konulara hemen inanmadan önce gerçeklik payının olup olmadığını tespit etmeniz lazım. Partneriniz sizde bazı değişen durumlar tespit edebilir ve bunun nedenlerini size sormak isteyebilir. Ona karşı dürüst olmalı ve ne hissediyorsanız açık bir şekilde ifade etmeniz lazım. Aksi takdirde aranızda oluşan anlaşmazlık giderek büyüyebilir.

Anne veya babanız sizinle özel bir konu hakkında konuşmak isteyebilir. Uzun zamandan beri size anlatmak istedikleri fakat bir türlü cesaret edemedikleri bir konu var. Bu konun sizin ile direkt bir bağlantısı olmasa da bir şeyleri çözüme kavuşturmak için sizden yardım isteyebilirler. İkili ilişkilerde biraz daha özverili olmanız gerekebilir. Yakın çevrenizde size karşı yardımcı olmak isteyen kişiler var ama siz bunları çok fazla yanınızda istemeyebilirsiniz.

Temmuz ayının başında boyun bölgeniz de bir incinme yaşayabilirsiniz. Bu yüzden biraz daha dikkatli olmaya çalışmalısınız. Özellikle geçmişte bir rahatsızlık yaşadıysanız bu tekrar ortaya çıkabilir. Kariyeriniz ile ilgili hedeflediğiniz şeylere yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Daha önce gerçekleştirmek için başına geçtiğiniz bir proje yarım kaldıysa bunu tamamlamak için başına geçebilirsiniz. İş hayatınızda alacak olduğunuz bir terfi söz konusu olabilir.
YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 MSÜ Ön Başvuru Sonuçları Açıklandı!

* MSÜ ÖN BAŞVURU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ… 2020 ASKERİ ÖĞRENCİ TEMİN SÜRECİ1. MSB Milli Savunma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir