14 Ağustos 2020 Cuma

Sağlık, İş, Aşk, Para 2020 Yılı Temmuz Ayı Ortası Akrep Burcu Yorumu

Akrep Burcu’nun; Yönetici Gezegeni Pluton ve Mars’tır. Elementi Su, Niteliği Sabittir. Uğurlu Günü Çarşamba, Uğurlu Sayıları 2 ve 4’tür. Uğurlu Taşı Topaz, Uğurlu Renkleri Koyu Kırmızı, Şarap ve Patlıcan Morudur. Kıymetli Taşları Akasya, Krizantem ve Açelya, Kıymetli Madenleri Plütonyumdur.

Akrep Burcu insanı çok iyi bir sırdaş ve dost olmakla birlikte duygularını belli etmez. Akrep Burcu; cazibeli, güçlü, çalışkan, kararlıdır ve yapılan iyiliği de kötülüğü de unutmaz. Sezgileri güçlü olan Akrep Burcu’nun duyguları da güçlüdür. Ayrıca Akrep Burcu, anlayışlı, dikkatli, yüksek analiz gücüne sahiptir. 

Akrep Burcu, kindar, kuşkucu, kıskanç, alıngan, dik kafalı, suskundur. Akrep Burcu ayrıca Akrep gibi, zehirleyici, alaycı, ben merkezci ve ihtiraslıdır.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Yanlış anlaşılmalardan dolayı arkadaş çevreniz ile aranızda sorunlar çıkabilir. Siz her ne kadar kendinizi doğru ifade etmek isteseniz de kafanızın çok fazla dolu olmasından dolayı doğru olan cümleleri bulamıyor olabilirsiniz. Kendinize zaman tanımalı ve biraz kafanızı rahatlatacak şeylerle ilgilenmeye çalışmalısınız. Borç vermiş olduğunuz bir kişi varsa bu kişiden paranızı geri alabilirsiniz. Gitmek istediğiniz bir tatil varsa bu gerçekleştirebilirsiniz.

5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek ve alışveriş yaparken biraz daha dikkatli olmanız lazım. Dolandırılmamak için alışveriş yaparken nerelerden ne aldığınıza iyice araştırmanız lazım.


20 Temmuz 2020 tarihinde Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek ve çocuklarınız ile ilgili konularda biraz endişeli olabilirsiniz. Onların hayatlarını düşündüğünüz için ileriye dönük yeni planlamalar yapmak isteyebilirsiniz.

Aşk hayatınızda ki sorunları çözmek için biraz daha zamanınız var. Her iki tarafta şu sıralar sadece kendi çıkarlarını düşünüyor bu yüzden ortak bir nokta bulmakta zorluk yaşıyorsunuz. Hayatınızı önemli ölçüde ilgilendiren kararlar alırken partnerinize de danışmanızda fayda var. Bazı kararları onun sonradan öğrenmesi biraz kırıcı olabilir ve üzülebilir. İlişkisi olmayan Akrep burçları Temmuz ayının sonuna doğru yeni bir ilişkiye başlamak için kendinizi fazlasıyla hazır hissedebilirsiniz.

Aile içerisinde çıkan anlaşmazlıklar ev içerisinde bulunan herkesi olumsuz etkiliyor. Sürekli tartışarak ve bağırarak iletişim kurmak çok yanlış bu yüzden bu anlaşmazlık uzayabilir. Yakın bir zamanda evlenecek olan arkadaşınız varsa eğer sizden bu konu hakkında yardım isteyebilir. Sosyal çevreniz giderek daha da hareketli bir yapıya bürünüyor. Girdiğiniz ortamlarda dikkatleri üzerinize çektiğiniz için başkalarının da sizi kıskanma olasılığı artıyor.

Kariyeriniz için şehir değişikliği yada ülke değişikliği yapmak zorunda kabilirsiniz. Her ne kadar mevcut olan düzeninizi bozmak istemesiniz de bu işin sizin için oldukça iyi olacağını ve maddi açıdan da rahatlama yaşayacağınızın ön görüsünü yapabileceksiniz. Parayla ilgili konularınızda kafanızı karıştıran kısımlarda ailenizden fikir almak isteyebilirsiniz. Sağlık sorunlarınızı daha fazla görmezlikten gelmeyeceksiniz.Sizi tedirgin eden sağlık problemleri varsa bunları çözmek için yeni yöntemlere başvurabilirsiniz.
YAZAR: Fatih Saçak

Kocaeli Şehit Özcan Kan Fen Lisesi ve Gebze Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2018 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bugün Günlerden Kabine Toplantısı Günü! – KPSS Haberleri

Bugün gerçekleşecek olan Kabine toplantısında Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un okulların açılması durumunda nasıl tedbirler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir