14 Temmuz 2020 Salı

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı Kura Sonuçları Açıklandı Mı? – KPSS Personel


Sağlık Bakanlığı geçtiğimiz hafta 250 işçi alımı için başvuru alımı yapmıştı. Adayların merakla beklediği kura sonuçları açıklandı mı? 

Başvurular Bitti! Sıra Kura Çekiminde 

Sağlık Bakanlığı İstanbul ili için personel alım ilanını İŞKUR üzerinden yapmış ve 21 Haziran 2020 tarihinde başvurular sona ermişti. Başvurularını yapan adaylar şimdide kura sonuçlarını bekliyor. Kuralar Noter huzurunda kura çekimi yapabilecekler. 

Kura usulüne tabi taleplerden; temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi (silahsız), elektrikçi (genel), bilgisayar sistem kurulum bakım onarım ve arıza giderme elemanı, marangoz, ısıtma ve sıhhi tesisatçı, biyomedikal cihaz teknolojileri servis destek elemanı, kaynakçı (oksijen ve elektrik) ve inşaat boyacısı/boyacı meslekleriyle alakalı başvuruları İŞKUR üzerinden aldı. 

Kura Çekimi Ne Zaman? 

Duyurular https://yhgm.saglik.gov.tr internet adresinde ve/veya ilgisine göre İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünün https://istanbulism.saglik.gov.tr internet adresinde ilan edilecek ve yapılan ilan tebliğ yerine geçmiş sayılarak ilgililerin adreslerine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 MSÜ Ön Başvuru Sonuçları Açıklandı!

* MSÜ ÖN BAŞVURU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ… 2020 ASKERİ ÖĞRENCİ TEMİN SÜRECİ1. MSB Milli Savunma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir