Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Tepki Çeken 10 Kasım Paylaşımını Değiştirdi ! - Vatan Kocaeli - Vatan Kocaeli Gazetesi
27 Kasım 2020 Cuma

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Tepki Çeken 10 Kasım Paylaşımını Değiştirdi ! – Vatan KocaeliSağlık Bakanı Fahrettin Koca 10 Kasım dolayısı ile yaptığı paylaşımda büyük tepki çekmişti. Tepkinin nedeni ise Atatürk Fotoğrafı yerine siyah bir maske fotoğrafının kullanılmasıydı.

Sosyal medya kullanıcılarından ve vatandaşlardan bu paylaşım nedeni ile tepki içerikli mesajlar alan Bakan Koca paylaşımı değiştirerek Atatürk fotoğrafı bulunan yeni bir paylaşım yaptı.

Bakan Fahrettin Koca’nın tepkilere neden olan paylaşımı şu şekildeydi.

Gelen Tepkiler üzerine ise Sağlık Bakanı bir önceki paylaşımında kullanmış olduğu ifadeleri hiç değiştirmeden paylaşıma Atatürk resmi ekleyerek yeni bir paylaşım yaptı.

İşte O Paylaşım; ” Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü 82 yıl önce bugün kaybettik. Cumhuriyetimizin her kuşağı, onun öncülük ettiği Milli Mücadeleden ilham aldı. Dayanışma ve beraberlik ruhuna ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde onu saygıyla anıyoruz”

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Müge Anlı’da bugün neler yaşandı? 26 Kasım

Gülşen Hanım, Muğla’nın Ortaca’da ilçesinde yaşayan Fatma Hanım bir süre önce dolandırıldığı iddiasıyla adliyeye başvurduğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.