11 Temmuz 2020 Cumartesi

Rüyada Kükürt Görmek Ne Anlama Gelir?


Rüyada Kükürt Görmek

Rüyada kükürt görmek, rüya sahibinin yalancı ve düzenbaz kimselerle arkadaşlık yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında kükürt görmesi, kişinin haram mal yiyeceğine delalet eder.


Rüyada Kükürt ile Bir Şeyi Yaktığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kükürt ile bir şeyi yaktığını görmesi, kişinin kısa süre içerisinde bütün dert ve sıkıntılarından kurtulacağına alamet eder. Kişinin rüyasında kükürt ile bir şeyi yaktığını görmesi, rüya sahibinin rızkının artacağına tabir edilir.


Rüyada Kükürt Satın Aldığını Görmek

Kişinin rüyasında kükürt satın aldığını görmesi, rüya sahibinin hayatını olumlu yönde değiştirecek olan kimselerle tanışacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin rüyasında kükürt satın aldığını görmesi, kişinin daima başarılı olacağına delalet eder.


Rüyada Kükürt Görmek

Rüyada kükürt görmek, rüya sahibinin başını büyük bir belaya sokacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında kükürt görmesi, kişinin hastalıklarının son bulacağı anlamına da gelmektedir.


Rüyada Kükürt Sattığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kükürt sattığını görmesi, kişinin emeklerinin boşa gideceğine yorumlanır. Kişinin rüyasında kükürt sattığını görmesi, rüya sahibinin hiç beklemediği kötü bir olayla karşı karşıya kalacağına rivayet eder.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bilim Kurulu Üyesi Açıkladı! Okullar Açılmayabilir, Vardiyalı Eğitim Olabilir

Prof. Dr. Yamanel yaptığı açıklamada: ”Vaka sayılarımız çok artar, kontrol altına alınmayacak düzeylere çıkarsa o …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir