“Paris Hilton benimle yemek yemek isterdi” - Vatan Kocaeli Gazetesi
1 Kasım 2020 Pazar

“Paris Hilton benimle yemek yemek isterdi”


Yakında atv izleyicisiyle buluşacak olan Maraşlı dizisinde başrolde yer alan oyuncu Burak Deniz “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu oldu.

BluTV’de yayınlanan “Yarım Kalan Aşklar” dizisiyle de dikkatleri yeniden üzerine çeken yakışıklı oyuncu Burak Deniz programda samimi itiraflarda bulundu. 

Deniz, “Bu isimlerden hangisi ile yemeğe çıkmak isterdin?” sorusunun yöneltildiği şovun eğlenceli oyunu “O mu? Bu mu?” da şıklarda Paris Hilton’u görünce esprili bir dille Paris Hilton’un kendisiyle yemeğe çıkmak isteyeceğini belirterek Hilton’un daha önce kendisiyle ilgili bilgi edinmek için bir Türk’ün yardımına başvurduğu bilgisini de paylaştı.

Yeşilçam sinemasına olan ilgisinden bahseden oyuncu, Yeşilçam’ın efsanevi jönlerinden Kadir İnanır’a benzetilmesi hakkında da İnanır’ın “Karagözlüm” filmindeki haline benzediğini düşündüğünü söyledi.

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çubuklu Gazeli’nin şairi kimdir? – Milyoner

ATV ekranlarında usta sanatçı Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla müdavimlerini ağırlamaya devam eden Kim Milyoner Olmak İster …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.