Paige Turley Tişörtünün Azizliğine Uğradı! Amuda Kalkınca Göğüsleri Açıldı - Vatan Kocaeli Gazetesi
25 Ekim 2020 Pazar

Paige Turley Tişörtünün Azizliğine Uğradı! Amuda Kalkınca Göğüsleri Açıldı


Paige Turley tişörtünün azizliğine uğradı. Amuda kalkınca göğüsleri açıldı. İngiltere’de yayınlanan Aşk Adası programının birincisi Paige Turley, sosyal medyadan erkek arkadaşı Finn Tapp ile baş aşağı su içme challenge yapmak istedi. Fakat amuda kalktığı sırada kıyafet kafası boynuna doğru kayınca göğüsleri dışarı fırladı. o anlar ise kameralara böyle yansıdı.

Ya Yandaki Oda Duymuşsa

Paige Turley, otel odasında duvara karşı baş aşağı bir şekilde yerde duran suyu içmeye çalışırken yeni banyodan çıkmış ve belinde havlusu sarılı bulunan erkek arkadaşı kendisine destek için bacaklarından tuttu. Üzerinde kıyafet kafası boynuna doğru kayan Paige’nin göğüsleri dışarı fırladı. Paige, yaşadığı olayı sosyal medya hesabında “Ya yandaki oda duymuşsa” notuyla paylaştı.

Sevgilisinin Evine Taşındı

Geçen şubat ayında Aşk Adası’nın birincisi olan 23 yaşındaki Paige, 20 yaşındaki futbolcu sevgilisi ile aşk yaşamaya başladı. Paige, ilişkileri başladıktan sonra erkek arkadaşının evine taşındı.Sevgilisiyle video çeken Paige Turley’in göğüsleri açıldıTelevizyon yıldızı, Finn ile ilişki yaşamadan önce evlilik fikrinin kendisini korkuttuğunu ama Finn ile tanıştıktan sonra bu düşüncesinin değiştiğini belirten ünlü isim, üç yaş daha büyük olmasının kendileri için sorun olmadığını hatta anne ve babasının da genç yaşta evlendiğini söyledi.

Paige Turley tişörtünün azizliğine uğradı! Amuda kalkınca göğüsleri açıldıPaige Turley tişörtünün azizliğine uğradı! Amuda kalkınca göğüsleri açıldı

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rıza Akpolat koronavirüse yakalandı

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat koronavirüse yakalandığını açıkladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan CHP’li Rıza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir