Oyuncuları "Saygı"yı anlattı - Vatan Kocaeli Gazetesi
29 Ekim 2020 Perşembe

Oyuncuları “Saygı”yı anlattı


Toplumdaki çürümenin sebebini gündelik saygısızlıklarda arayan Ercüment Çözer’in (Nejat İşler) hikayesini anlatacak ‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’ 27 Ekim’de BluTV’de izleyiciyle buluşacak.

Dizinin yayınına geri sayım devam ederken, oyuncuları Nejat İşler, Miray Daner, Boran Kuzum, Rojda Demirer, Tansu Biçer ve Erkan Can çok konuşulacak hikayenin temelinde yatan ‘Saygı nedir? sorusunu cevapladı.

Saygısızlıklara karşı tahammülsüzlüğü ile bilinen ve saygısızlıkla mücadele ettiği kendine özgü yöntemleriyle gündeme oturmaya hazırlanan Ercüment Çözer’in (Nejat İşler) hikayesine odaklanacak dizi, saygı kavramını yeniden sorgulatacak.

Oyuncuların ‘Saygı nedir?’ sorusuna verdiği yanıtların yayınlandığı videoda; Nejat İşler, “İnsanın kendine olan saygısı önemli başkalarından ziyade” derken, Boran Kuzum saygının bir duygu değil genel bir tutum olduğuna vurgu yaptı. Miray Daner’in ‘Huzurlu bir dünyanın tek çaresi’ olarak tanımladığı saygıyı; Rojda Demirer sağlıklı iletişimin temel unsuru, Tansu Biçer ise insanın kendini tam da kendi istediği gibi ifade edebilmesi olarak anlattı. Usta oyuncu Erkan Can ise hayatta her şeyin saygı ile başlayacağını söyledi.

Son yıllarda başarılı projelere imza atan BluTV’nin Inter Medya yapımcılığında seyirciye sunacağı ‘Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin senaryosu, ‘Behzat Ç. – Bir Ankara Polisiyesi’nin senaristi Ercan Mehmet Erdem’in kaleminden çıkarken dizinin yönetmenliğini Ali Taner Baltacı üstleniyor.

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 54. bölüm tek parça izle 29 Ekim 2020 Perşembe

Show TV’nin sevilen gündüz kuşağı programı Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 54. bölümü ile 29 Ekim 2020 Perşembe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir