Öğretmen 7.Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Öğretmen 6.Bölüm Tek Parça İzle - Vatan Kocaeli Gazetesi
30 Ekim 2020 Cuma

Öğretmen 7.Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Öğretmen 6.Bölüm Tek Parça İzle


Fox TV’nin en farklı dizilerinden Öğretmen izleyicisi ile buluşuyor. Seyirciler tarafından beğenilerek izlenen Öğretmen dizisinin 56.Bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Akif Öğretmen’in ve öğrencilerin başına neler gelecek? Heyecanlandıran ve merakta..

Fox TV’nin en farklı dizilerinden Öğretmen izleyicisi ile buluşuyor. Seyirciler tarafından beğenilerek izlenen Öğretmen dizisinin 56.Bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Akif Öğretmen’in ve öğrencilerin başına neler gelecek? Heyecanlandıran ve merakta bırakan sahneleri ile Öğretmen 6.Bölümü 18 Ekim Pazar saat 20:00’den itibaren Fox TV’de…

Öğretmen’in hikayesi yeniden başlıyor. Küçükkapı Lisesi 12A sınıfı büyük bir kaosun içindedir. Akif’in baygın olmasından yararlanmak isteyen bir grup öğrenci okuldan çıkmaya çalışır fakat karşılarında Akif’e ilk günden beri destek olan bir arkadaşlarını bulurlar.

Hemen okuldan çıkmak isteyen öğrenciler ve Akif’e inanan ve okulu terk etmeyen öğrenciler arasında bir çatışma yaşanır. Bütün bu karmaşadan uzak durmaya çalışan bir öğrenci ise içerde ve dışarda yaşanan bütün her şeyin anahtarıdır. Bu sırada adım adım okula polis yaklaşmaktadır. Akif uyanıp polisleri durdurabilecek midir?

ÖĞRETMEN 6.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Seksenler 375.Bölüm İzle 30 Ekim Cuma Seksenler TRT1 İzle

TRT1’in yıllardır yayınlanan eğlenceli komedi dizisi Seksenler 375.Bölümü ile ekranlara geliyor. Hem güldüren hem düşündüren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.