Öğretmen 7.Bölüm Fragmanı İzle 25 Ekim Pazar - Vatan Kocaeli Gazetesi
20 Ekim 2020 Salı

Öğretmen 7.Bölüm Fragmanı İzle 25 Ekim Pazar


Fox TV’nin en farklı dizilerinden Öğretmen izleyicisi ile buluşuyor. Seyirciler tarafından beğenilerek izlenen Öğretmen dizisinin 7.Bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Akif Öğretmen’in ve öğrencilerin başına neler gelecek? Heyecanlandıran ve merakta..

Fox TV’nin en farklı dizilerinden Öğretmen izleyicisi ile buluşuyor. Seyirciler tarafından beğenilerek izlenen Öğretmen dizisinin 7.Bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Akif Öğretmen’in ve öğrencilerin başına neler gelecek? Heyecanlandıran ve merakta bırakan sahneleri ile Öğretmen 7.Bölümü 25 Ekim Pazar saat 20:00’den itibaren Fox TV’de…

Öğretmen’in hikayesi yeniden başlıyor. Küçükkapı Lisesi 12A sınıfı büyük bir kaosun içindedir. Akif’in baygın olmasından yararlanmak isteyen bir grup öğrenci okuldan çıkmaya çalışır fakat karşılarında Akif’e ilk günden beri destek olan bir arkadaşlarını bulurlar.

Hemen okuldan çıkmak isteyen öğrenciler ve Akif’e inanan ve okulu terk etmeyen öğrenciler arasında bir çatışma yaşanır. Bütün bu karmaşadan uzak durmaya çalışan bir öğrenci ise içerde ve dışarda yaşanan bütün her şeyin anahtarıdır. Bu sırada adım adım okula polis yaklaşmaktadır. Akif uyanıp polisleri durdurabilecek midir?

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Derece Ve Kademelerine Göre 2020 Yılı Temmuz Ayı Akademik Personeli Maaşları Ne Kadar? Akademik Personel Maaşı

Yüzlerce üniversitede binlerce akademisyen görev yapmaktadır. Üniversiteler yıl içerisinde duyuruya çıkarak öğretim görevlisi, okutman ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir