Nihat Hatipoğlu vefat mı etti? Ünlü Hoca Nihat Hatipoğlu öldü mü? - Vatan Kocaeli Gazetesi
29 Ekim 2020 Perşembe

Nihat Hatipoğlu vefat mı etti? Ünlü Hoca Nihat Hatipoğlu öldü mü?

Son Dakika Haberi! Nihat Hatipoğlu öldü mü? Ünlü hoca Nihat Hatipoğlu vedat mı etti. Sosyal medyada tüm kullanıcıların yazdığı Nihat Hatipoğlu ölmüş, Nihat Hatipoğlu vefat etti haberleri gerçek mi? Son Dakika gece haberleri Nihat Hatipoğlu öldü mü? Nihat Hatipoğlu yaşıyor mu?

Koronavirüs’ü atlatan Nihat Hatipoğlu öldü mü?

Son Dakika 26 Eylül 2020 Nihat Hatipoğlu öldü mü? Sosyal medyada bir çok kullanıcı Nihat Hatipoğlu’nun vefat ettiğini duyuruyor. Peki Nihat Hatipoğlu gerçekten öldü mü? Daha önce bir çok kişiyi öldüren sosyal medyada bu sefer sıra Koronavirüs’e yakalanan ve daha sonra atlatan Nihat Hatipoğlu oldu! Nihat Hatipoğlu yaşıyor mu öldü mü merak ediliyor.

Nihat Hatipoğlu öldü mü?

Son Dakika Haberlerine göre ünlü hoca Nihat Hatipoğlu’nun vefat ettiği söyleniyor. Ancak ilan365.net olarak yakınlarına ve Ankara’da ki evinin önüne gittiğimizde herhangi bir ölüm haberi yok. Nihat Hatipoğlu evinde sessizlik hakim. Nihat Hoca öldü haberleri doğruyu yansıtmıyor.

Nihat Hatipoğlu vefat etti mi?

26 Eylül cumartesi gecesi tüm Sosyal medyayı sallayan Nihat Hatipoğlu vefat etti haberleri gerçek değil! Nihat Hatipoğlu son sağlık durumunu öğrenemedik ancak evinin önünde bir hareketlilik olmadığını hayranlarına duyuralım.

ilan365.net

YAZAR: Onur Torunoğlu

Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gençler Neden Memur Olmak İstiyor ? – Vatan Kocaeli

Türkiye’de ortaöğretim, önlisans ve lisans mezunu milyonlarca genç atanmak için adeta can atıyor ve bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir