Netflix’ten Noel temalı iki yeni dizi geliyor: How To Ruin Christmas & Over Christmas - Vatan Kocaeli Gazetesi
23 Ekim 2020 Cuma

Netflix’ten Noel temalı iki yeni dizi geliyor: How To Ruin Christmas & Over Christmas


Netflix’ten Noel temalı iki yeni dizi geliyor.

How To Ruin Christmas: The Wedding: Güney Afrika yapımı. Aralık ayında başlayacak ve sezonu 3 bölümden oluşacak. Kadrosunda Busi Lurayi, Thando Thabethe, Trevor Gumbi, Rami Chuene ve Clementine Zitha gibi isimler yer alıyor.

Noel’de ailesini ziyaret eden hayırsız evlat Tumi, kız kardeşi Beauty’nin evlilik planlarını mahvetmeyi başarır. Şimdi çok geç olmadan işleri tekrar yoluna koymak zorundadır.

Überweihnachten (Over Christmas): Almanya yapımı bir mini dizi. Christian Pokerbeats Huber‘in 7 Kilo in 3 Tagen isimli romanından uyarlandı. Komedi dizisinin sezonu 3 bölümden oluşuyor. Gelecek ay ekranda olacak.

Senaryosunu ve yönetmenliğini Tobi Baumann üstlendi. Kadrosunda Luke Mockridge, Cristina do Rego, Lucas Reiber, Johanna Gastdorf, Rudolf Kowalski, Carmen-Maja Antoni ve Seyneb Saleh gibi isimler yer alıyor.

 

Tatil için eve dönen Bastian, erkek kardeşinin eski kız arkadaşıyla sevgili olduğunu öğrenir. Ebeveynleri Brigitte e Walter’ın bundan henüz haberi olmasa da kardeşler arasında kavga kaçınılmazdır.

YAZAR: Ömer Yılmaz

Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İletişim Fakültesi 2017 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sinem Kobal’ı doğumda eşi Kenan İmirzalıoğlu yalnız bırakmadı!

Samet Koçoğlu 22 Ekim 2020 Sosyete, Ünlüler Kenan İmirzalıoğlu’nun eşi Sinem Kobal, önceki gün öğlen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir