14 Temmuz 2020 Salı

Narlıdere Kelepir Kiralık Müstakil Evler


 

 

Tüm kış boyunca hayatın koşuşturmacası içerisinde kaybolan herkes için yaz aylarında kafa dinlemek ve güzel bir tatil yapmak en büyük hayaldir. İzmir, Narlıdere bu hayalin gerçekleştirilebileceği en güzel ilçelerden bir tanesidir.

 

Narlıdere Emlak Fiyatları

 

Narlıdere, konumu ve tercih edilebilirliği bakımından gözde bölgeler içerisinde yer alır. Ancak konut fiyatları ve yazlık ev yapım fiyatları bakımından çeşitlilik göstermektedir. Konut yaptırmak veya konut kiralamak için bütçenize en uygun hizmeti veren OKnarlıdere emlak ofisini araştırmanız gerekir. Bu bağlamda; bütçenize uygun inşaat ve toprak hizmetleri sunan, aynı şekilde kiralık müstakil ev tutmanızı sağlayacak profesyonel bir ekiple karşılaşırsınız.

 

Narlıdere Ve Konumu

 

OKNarlıdere emlak ofisleri sizler için sunacağı kiralık, satılık müstakil evlerin konumunu belirler iken sizlerin bu konuda ne gibi bir beklentiye sahip olduğunuzu göz önünde bulundurur. Öyle ki; dağ manzaralı ve sakin yer ise hayaliniz; sizler için bir artı bir, iki artı bir ve üç artı bir şeklinde çeşitlilik gösteren ve içerisinde dubleks dairelerin de bulunduğu konutları sunarlar. Bunun yanında; eğer daha canlı ancak deniz ve doğa manzarasına sahip bir yer tercih ediyor iseniz; o halde size bölgenin daha hareketli ve aynı zamanda manzarasından ve doğa hayatından da ödün vermeyen alanları sunulur.

 

Narlıdere’de Satılık Müstakil Evler Var mı?

 

Narlıdere satılık müstakil ev bakımından zengin bir bölgedir. İnşaat sektörünün bölge üzerinde gösterdiği hakimiyeti ile yapılar hem yeni hem de modern bir tasarıma sahip halde, alıcılarına sunulur. Yapılar içerisinde metrekare genişliği sizlerin tercihine göre kategorize edilir. Narlıdere emlak göstermiş olduğu gelişim doğrultusunda doğal alanların zarar görmesini engellemektedir. Doğal alanlar korunur iken yaz ve kış aylarında kafa dinlemek isteyen kimseler için güzel bir yaşam alanı inşa edilmektedir.

 

Narlıdere Emlak Ofisleri

 

İzmir, Narlıdere emlak ofisleri ile iletişime geçmek için mutlaka İzmir’de bulunuyor olmanız gerekmez. Telefon ve mail kanalı aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Aslında bu durum; tercih edeceğiniz konuta sahip olmanız için ciddi önem taşır. Narlıdere emlak ofisleri belirli aylarda çok yoğun olurlar. Ve bu yoğunluk sebebi ile OKNarlıdere satılık müstakil ev müşterilerin tercihlerine bir bir teslim edilir. Ancak daha erken iletişime geçen kimselerin bu yoğunluk içerisinde hayallerindeki konuta ulaşmaları çok daha mümkün olmaktadır.

 

Narlıdere Katlı Binalar Sistemi

 

Narlıdere emlak, Narlıdere satılık müstakil ev dışında sizler için bir de katlı bina sistemleri doğrultusunda hizmet sunmaktadır. Otel veya pansiyon tarzında düşünebileceğiniz bu evler; satın alım ve kiralamaya uygundur. Ancak Narlıdere emlak ofisleri sizlere katlı dairelerini sunar iken ses yalıtımı, ısı yalıtımı konusunda garanti verebiliyor mu, diye mutlaka bakar. Çünkü katlı daire sisteminde yani apartman tarzı sistemlerde tek bir alanda çok daha fazla insan ikamet edeceği için doğal ve huzurlu yaşam alanı imgesinin bozulmasını istemez. Buna karşın, ses yalıtımı ile olası sorunların çözümü en başından sağlanmış olur. Eğer doğal bir dağ manzaralı ve denize yakın bir apartmanda oturmak ise hayaliniz, o halde bir apartmanda arayacağınız en önemli özelliğin balkon olacağını da unutmamanızda fayda vardır. Balkonlu evler ise; bir artı bir şeklinde başlayıp tercihinize göre altı artı bire kadar devam eder.

 

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 MSÜ Ön Başvuru Sonuçları Açıklandı!

* MSÜ ÖN BAŞVURU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ… 2020 ASKERİ ÖĞRENCİ TEMİN SÜRECİ1. MSB Milli Savunma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir