11 Ağustos 2020 Salı

Müjde! Kurban Bayramı Emekli İkramiyeleri Ödeniyor! – Yaşam


Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, yaklaşık 12 milyon emeklinin Kurban Bayramı ikramiyelerinin ödeneceği tarihleri açıkladı. 

Emekli bayram ikramiyesi 17 Temmuz ile 29 Temmuz tarihleri arasında ödenecek. 

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Kurban Bayramı İkramiyelerinin emekli aylıklarıyla beraber hesaplar yatırılacağı bildirildi. 

Kurban Bayramı Emekli İkramiye Ödeme Tarihi Belli Oldu! 

Bakan Selçuk, zamlı temmuz aylıkları ile Kurban Bayramı ikramiyelerinin SSK emeklileri için 17 Temmuz ile 26 Temmuz tarihleri arasında, Bağkur emeklileri için de 25 Temmuz ile 28 Temmuz tarihleri arasında aylık ödeme günlerinde hesaplara yatırılacağını ifade etti. 

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk: 

“Çalışarak ülkemizin kalkınmasına katkı sunan, üreten, alın teri döken, ülkemizin her bir karışında emeği ve hizmeti olan emeklilerimize ikramiyelerinin hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Şimdiden aileleri ile birlikte hayırlı bayramlar geçirmelerini diliyorum.” 

dedi. 

YAZAR: Ahmet Fırat

Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi ve Bursa Teknik Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bugün Günlerden Kabine Toplantısı Günü! – KPSS Haberleri

Bugün gerçekleşecek olan Kabine toplantısında Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un okulların açılması durumunda nasıl tedbirler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir