14 Temmuz 2020 Salı

Müge Anlı canlı yayın bugün; Kayıp İkranur’a ne oldu? ATV Müge Anlı izle!..


ATV’nin yıllardır büyük ilgiyle izlenen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te bugün kayıp İkranur olayı tartışılıyor. Yıllardır faili meçhul cinayetlerin aydınlandığı, kayıpların bulunduğu ve seneler boyu çekilen hasretlerin sona erdiği program, milyonlarca izleyici tarafından takip ediliyor. Programı internetten takip etmek isteyenler için ATV ile 29 Haziran Müge Anlı canlı izleme bilgileri haberin devamında olacak. Müge Anlı canlı yayın bugün; Kayıp İkranur’a ne oldu? ATV Müge Anlı izlemek için aşağıdaki bağlantıdan canlı yayına erişebilirsiniz.

Müge Anlı canlı yayın bugün; Kayıp İkranur’a ne oldu? ATV Müge Anlı izle!..

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü bölümünde, Giresun’da 3 gün önce kaybolan 7 yaşındaki İkranur olayı inceleniyor.

Giresun’un Bulancak ilçesine bağlı İcili köyünde önceki akşam saatlerinde kaybolan İkranur Tirsi’yi (7) arama çalışmaları devam ediyor. Köye gelen Jandarma Özel Harekat (JÖH) Timleri ile İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), AKUT ve UMKE’den yaklaşık 100 kişilik uzman ekip kız çocuğunun evinin etrafında ve ormanlık alanda aramalarını yoğun olarak sürdürüyor. Arama çalışmalarına drone ve bir arama kurtarma köpeğiyle de katkı sağlanıyor.

İkranur’un, annesinin ilçede olduğu sırada kaybolduğu ve ayağında pembe ayakkabıları bulunduğu öğrenildi.

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İşte Ozan Güven için 15 yıl hapis cezası istenen iddianamenin detayları

Kız arkadaşı Deniz Bulutsuz’u darp ettiği öne sürülen Ozan Güven hakkında, hakaret, cebir, hile ve tehdit ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir