Mucize Doktor 33. bölüm full izle! FOX TV ile Mucize Doktor 33. bölüm izle tek parça HD - Vatan Kocaeli Gazetesi
30 Ekim 2020 Cuma

Mucize Doktor 33. bölüm full izle! FOX TV ile Mucize Doktor 33. bölüm izle tek parça HD


Başrolünü Taner Ölmez’in üstlendiği, kadrosunda Onur Tuna, Sinem Ünsal, Seda Bakan, Hazal Türesan gibi oyuncuların rol aldığı Mucize Doktor dizisi Perşembe akşamı son bölümü ile seyircisiyle buluştu. Mucize Doktor 33. son bölümde Berhayat Hastanesi’nde değişim rüzgarları eser ve ekipler vakalarını tamamlayabilmek için kıyasıya yarışır. Bu gelişmeleri kaçırmadan Mucize Doktor 33. bölüm full izle! FOX TV ile Mucize Doktor 33. bölüm izle tek parça HD seçeneği için gerekli bilgileri araştırıyor. Merak edilenler haberde yer alıyor…

MUZİCE DOKTOR 33. BÖLÜM ÖZETİ

Başhekimliğini ilan eden Tanju hastanede sert bir değişim süreci başlatır; yeni düzene adapte olabilenler kalacak, olamayanlar yeni maceralara yelken açacaktır. İlk iş cerrahide kimin en iyi olduğunu bulmaktır ve Tanju’nun bastırışıyla Ferda’yla Ferman bir iddiaya tutuşurlar. Hocalar asistanlarını seçerler ve yarış başlar. Berhayat Hastanesi’nde değişim rüzgarları eser ve ekipler vakalarını tamamlayabilmek için kıyasıya yarışırken Nazlı’nın rakip takımında olmak Ali’nin adaptasyon yeteneklerini sonuna kadar sınayacaktır.

MUZİCE DOKTOR 33. BÖLÜM TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

MUCİZE DOKTOR OYUNCULARI KİMLER?

Başrolünü Taner Ölmez’in üstlendiği, kadrosunda Onur Tuna, Sinem Ünsal, Seda Bakan, Hazal Türesan, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe, Hakan Kurtaş, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel, Korhan Herduran, Merve Bulut VE Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncuları da barındıran “Mucize Doktor” FOX’ta.

YAZAR: Dilara Akkoyun

Kocaeli Muammer Dereli Anadolu Öğretmen Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Arka Sokaklar avukat Başak kimdir? Perihan Ünlücan nereli, kaç yaşında?

Yıllardır Kanal D’de seyircisi ile buluşan Arka Sokaklar 563. ile ekrana geldi. Yeni bölümde flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.