Memet Özer ile Mutfakta İzle 17 Ekim Cumartesi - Vatan Kocaeli Gazetesi
30 Ekim 2020 Cuma

Memet Özer ile Mutfakta İzle 17 Ekim Cumartesi


Fox TV’de yayınlanan Mehmet Özer ile Mutfakta 17 Ekim Cumartesi saat 11:15’ten itibaren ekranlara geliyor. Birbirinden önemli konukların yer aldığı programda yine lezzetli tarifler yapılıyor. Memet Özer, ünlü konuklarını mutfağında..

Fox TV’de yayınlanan Mehmet Özer ile Mutfakta 17 Ekim Cumartesi saat 11:15’ten itibaren ekranlara geliyor. Birbirinden önemli konukların yer aldığı programda yine lezzetli tarifler yapılıyor.

Memet Özer, ünlü konuklarını mutfağında ağırlarken bir yandan güncel sohbetler ediyor, bir yandan da lezzetli yemek tarifleri sunuyor.

Bu haftanın konukları Oya Başar ve Begüm Birgören oluyor.

MEMET ÖZER İLE MUTFAKTA 17 EKİM CUMARTESİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MEHMET ÖZER KİMDİR?

1971 doğumlu olan Mehmet Özer, aslında Halkla İlişkiler Uzmanıdır. Uzun yıllar otelcilik sektöründe çalışmış olan Mehmet Özer, Türk Televizyonlarında yaptığı yemek programları ile dikkat çekmiştir.

Manken Tülin Şahin ile evli olan Mehmet Özer, çeşitli yemek yarışmalarında jüri olarak da yer almıştır. Cnn Türk’te bir dönem “Hayatın Tadı” isimli programı sunmuştur. Şimdilerde ise Fox TV’de yayınlanan “Mehmet Özer ile Mutfakta” adlı yemek programını hazırlayıp sunmaktadır.

YAZAR: Kerim Ellibeş

Kocaeli Anadolu Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi 2019 Mezunu. Vatan Kocaeli Gazetesi editörü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Opel Astra Harika Bir Kampanya Yaptı! Bu Fırsat Kaçmaz…

Opel astra almak isteyen bir çok vatandaş sıfır araç bulmakta zorlanmakta üzerine ötv değişikliği geldiği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.